wtorek, 17 stycznia 2017

Richard Armitage dołączył do obsady ‘Ocean’s Eight’.

W każdym razie według Deadline.com
Źródło

O filmie możecie przeczytać tutaj i tutaj

Jak zawsze przy takiego typu newsach zastanawiam się, na ile ta informacja jest prawdziwa, skoro wg jednego z opisów filmowanie zaczęto w październiku zeszłego roku i jaki charakter będzie miała ta nowa rola pana Armitage’a po tym jak jeden z opisów sugeruje, że ma to być „kobieca wersja „Ocean's Eleven". 

6 komentarzy:

 1. Mam duży sentyment dla "Ocean's Eleven". To pełen wdzięku film i zapewne stąd mój sceptycyzm dla jego kobiecej wersji. Cóż ... może przekonamy się wkrótce na ile prawdziwa jest informacja o udziale pana A. w tym projekcie. I może nie będzie tak, jak poprzednim razem.:) Brak wieści na RAtwitterze dobrze wróży.:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie, po ostatnich „wypadkach” informacyjnych dotyczących RAprojektów trudno jest cieszyć się tym projektem. Myślę, że jeśli faktycznie Ryś wystąpi w tym filmie to będzie to bardzo mała rola ( może coś w stylu Bruce’a Willisa). Ale jak będzie zobaczymy.

   Usuń
  2. Ja się bardzo cieszę :D a jeszcze bardziej cieszy mnie fakt, ze spelnia sie marzenie Rysia i zagra wreszcie z Cate :) pamietam jak ogladalam dodadki do Hobbita i Rys mowil, ze blagal tworcow zeby dali mu wystapic z Galadriela, nawet tylko zeby stal w tym samym miejscu/pomieszczeniu gdzie ona :D

   Usuń
  3. Też cieszę się:), ale tak na 100% będę świętować, gdy informacja zostanie potwierdzona.:)

   Usuń
  4. Tak Moemi, Ryś wspominał o tym jak bardzo chciał pracować z Cate Blanchett i to naprawdę fajnie, że będą razem na planie. Jeśli oczywiście rola Rysia będzie wymagała interakcji z Cate.

   Usuń
  5. No właśnie Eve, ostatni czas nauczył nas umiarkowanego optymizmu i hamowania RAdości z każdego nowo ogłoszonego projektu.

   Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.