poniedziałek, 27 lutego 2017

Czwarty wywiad Richarda Armitage’a dotyczący „Berlin Station”.

Dzięki RABulgaria za znalezienie tego wywiadu.Możecie go również zobaczyć klikając tutaj.

Patrząc na ten maraton wywiadów przypomina mi się scena z filmu „Notting Hill”, kiedy to William (grany przez Hugh Granta), aby spotkać się z Anną (graną przez Julię Roberts) musiał podać się za dziennikarza i wziąć udział właśnie w takim maratonie promującym najnowszy film Anny. 

Ale, jest jeden pozytyw tego wywiadu, oprócz rzecz jasna tego, że znów możemy zobaczyć i usłyszeć pana Armitage’a. Otóż dowiedzieliśmy się, że jego postać grana w „Ocean’s 8” to „art curator”, czyli w „kurator sztuki”. Co ciekawe „kurator sztuki” to z definicji człowiek o niezwykłym wachlarzu umiejętności, który łączy fachową wiedzę z zamiłowaniem do sztuki, z dyplomacją oraz z ekonomią. Do tego wszystkiego musi być niezłym menadżerem. Z kolei to wszystko powoduje, że mocno chcę zobaczyć tą postać na ekranie i daje mi iskierkę nadziei, że postać ta będzie dłużej niż kilka minut na ekranie. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.