piątek, 24 lutego 2017

Dwa krótkie wywiady Richarda Armitage’a dotyczące „Berlin Station”.

Z podziękowaniami dla @mooseturds za znalezienie tych wywiadów. 
Wprawdzie głos pana Armitage’a jest troszkę ochrypły, ale fajnie jest móc zobaczyć go w tak „pięknym obrazie”. 

14 komentarzy:

 1. Zastanawiałam się właśnie, czy to ja źle słyszę, czy chrypa dopadła pana A. A może to tylko wina jakości połączenia?:)
  A poważniej, to mam nadzieję, że II sezon odpowie choćby na część pytań, jakie pozostały po finałowym odcinku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślisz, że ta chrypka to kwestia jakości nagrania? I wciąż coś mi nie gra w jego głosie, nie jest tak gładko czekoladowy jak zazwyczaj. Może to jeszcze „pozostałość” po byciu Kennethem.

   Jeśli chodzi o „BS” to dziś widziałam, że do obsady dołączyła) nowa twarz, czyli Keke Palmer ( nie będę ukrywać, nie znam tej pani). To naprawdę ciekawe, czy drugi sezon wyjaśni co się kryje za pozostawionymi uchylonymi drzwiami niektórych wątków i czy aby na pewno Ryś będzie we wszystkich odcinkach serii.

   Usuń
  2. Nie upieram się, ale w drugim nagraniu RAgłos brzmi inaczej, a ponieważ sam pan A. był w innym studio, to może technicy czegoś nie dopatrzyli?:) I chyba wolę takie "wyjaśnienie" niż składanie wszystkiego na barki Kennetha.:)))
   Nie jesteś osamotniona w nieznajomości K. Palmer.:) Drugi sezon to wciąż zagadka i nie ukrywajmy - jeszcze długo nią pozostanie. Ciekawe jest jednak to, czy Daniel, wokół którego (jak dotąd) toczyła się akcja i o którym wciąż mało wiemy, doczeka z nami końca II sezonu. Po cichu na to liczę.:)

   Usuń
  3. Masz rację, nie ma co zbytnio obciążać Kennetha. Zmienił on Ryśkowy głos, ale w tym przypadku to raczej będzie wina nagrania.:-)

   Ufff ulżyło mi, że nie tylko ja nie znam pani Palmer. ;-) Co do Daniela, to też chcę wierzyć, że kolejne sezony przed nim. Ale, i tu pozwolę sobie na marudzenie, bo obawiam się że z jego udziałem w „BS” będzie tak jak w „Strike Back”. Owszem zdaję sobie sprawę, że jego udział w Hobbicie uniemożliwił mu kontynuację w „SB” ale jakoś ostatnio jego projekty nie dobrej passy.

   Usuń
  4. A wiesz, że to wcale nie jest taka zła myśl? Owszem, chciałabym widywać Daniela do końca II sezonu, ale gdyby miało być inaczej - czytaj: analogicznie jak z SB, to chyba powinnam ciszyć się. Hmmm ... tylko jaki to film i jaką rolę szykuje dla nas pan A.?:)

   Usuń
  5. No właśnie, wciąż nie wiemy w jakim kierunku pójdą twórcy „BS”. Choć obawiam się, że przez mnogość nierozwiniętych wątków nastawieni są kilka sezonów. Czy z Danielem? Tego nie wiem, zaczynam obawiać się, że Ryś swoją postacią miał za zadanie przyciągnąć widza ( choć nie urywam, że Hector był bardziej intrygującą postacią) i że zrobił to a teraz nie będzie już główną „twarzą” tego serialu.

   A swoją drogą to naprawdę ciekawe pytanie, cóż za rolę szykuje nam Ryś? ;-)

   Usuń
  6. Masz (niestety?:) rację, że Hector to bardzo ciekawa postać. Dodałabym jeszcze Roberta, który może nie jest złożoną osobowością, ale zwyczajnie polubiłam go (i to nie tylko za dosadny i kwiecisty język:). Wydaje mi się jednak, że Daniel jest jedynym członkiem BS, o którym nie wiemy jeszcze wszystkiego i stąd moje przypuszczenia, że zagości w serialu na dłużej.

   A rola ... Też chciałbym wiedzieć.:) A po cichu trzymam kciuki za młodego Dumbledore'a.

   Usuń
  7. Oby Twoje przypuszczenia sprawdziły się. :-) Ale z drugiej strony nie tylko o Danielu nie wiemy wszystkiego ( tak, obejrzałam „już” ostatni odcinek;-)). Wciąż do odkrycia są wspomniany przez Ciebie Robert ( mnie również podoba się ta postać, może dlatego że jest w miarę wyrazista w sensie nie jest miałka), ale przyznam że gdzieś tam chciałabym żeby powrócił jeszcze Hector, bo mam wrażenie że ostatni odcinek otworzył dla jego postaci (małe) kolejne drzwi. Poza tym Valerie (mimo, że niezbyt mnie przekonała) również ma sporo do pokazania. Zatem zastanawia mnie to wprowadzenie nowej twarzy (oki, zdaję sobie sprawę że każda nowa seria jakiegoś serialu wprowadza nową twarz) to raz, a dwa która ze znanych bądź nowych twarzy weźmie na swoje barki tak intensywne promowanie serialu jak Ryś.

   Serio myślisz, że mógłby zagrać młodego Dumbledore’a? Hmmm….skoro on tego chce. ;-))

   Ale piąta odsłona „BS” maratonu ujawniła, że Ryś planuje w przyszłym roku powrót na teatralne deski. Aż boję się cieszyć aby nie zapeszyć.;-)

   Usuń
  8. Wydaje mi się, że to Daniel wciąż najwięcej ukrywa, a może po prostu lepiej poutykał trupy w szafach?:) Oby kolejny sezon to wyjaśnił.
   Pan A. bardzo pasuje do młodego Dumbledore'a, ale skoro planuje powrót do teatru ... A co tam! I tak będę trzymać kciuki.:)

   Usuń
  9. Może i racja, że Daniel sporo poukrywał ( choć jak dla mnie równie sporo mogła poukrywać Valerie), kwestia tylko czy twórcy będą chcieli to co Daniel chowa nam pokazać. Bo nie czarujmy się w całej tej opowieści nie chodzi o Daniela.

   Też będę trzymać kciuki za każdy jego nowy projekt. :-)

   Usuń
  10. Może Valerie też ma swoje niewyjawione tajemnice, ale jakoś mniej mnie to interesuje. Sorki.:) A co twórcy zechcą pokazać w II sezonie to już ich słodka tajemnica. Choć liczę na jakieś przecieki z planu, gdy w końcu rozpoczną się zdjęcia.:)

   Usuń
  11. Absolutnie podzielam Twoje zainteresowanie w temacie tajemnic Valerie. ;-))
   Jeszcze miesiąc i ma zacząć się nagrywanie drugiego sezonu, zatem musimy „tylko” poczekać. ;-))

   Usuń
  12. Jak zawsze "tylko" poczekać.:D

   Usuń
  13. No właśnie, jak już kiedyś tu zauważyłyśmy, jesteśmy mistrzyniami w czekaniu na RAfilmy. ;-)

   Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.