czwartek, 16 lutego 2017

Rozmowa Richarda Armitage’a i Davida Hewsona, autora powieści „Romeo and Juliet: A Novel”.

Z podziękowaniami dla RichardArmitageNet za znalezienie tej rozmowy.

6 komentarzy:

 1. Drogie panie, mam pytanie, czy nasz Rysiu dalej jest kawalerem ? Gdzieś przeczytalam ,ze jest zaręczony z babeczką z którą grał S.Colley . To prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oficjalnie, Ryś wciąż jest kawalerem. A jak jest naprawdę tego, poza nim samym, nikt nie wie, gdyż Ryś baaardzo chroni swoją prywatność.

   A nawiasem dodam, że nie słyszałam takiej plotki aby byl zaręczony z wymienioną przez Ciebie panią.

   Usuń
 2. wpisałam w wyszukiwarkę imię i nazwisko naszego Ryśka z dodatkiem girlfriend, i wyskoczył mi artykuł z 2016 roku po angielsku oczywiście. Albo mnie oczy bolą i przeczytały co chciały albo to prawda :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oki, sprawdziłam który to artykuł wpadł Ci w oko. ;-) Zatem doprecyzuję, że Samantha Colley grała z Rysiem w „The Crucible” w Londynie. Grała tam postać Abigeil bezwzględną i cwaną pannicę. Ryś zaś Johna Proktora.

   Usuń
 3. To wiem ;) przedstawienie świetne :) To dla pewności oczęta przeczytały dobrze czy to co chciały?-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obawiam się, że raczej to co chciały ;-)))

   Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.