niedziela, 6 listopada 2016

Kilka spoilerowych fotosów z Danielem Millerem.

 Więcej zdjęć znajdziecie tutaj


15 komentarzy:

 1. Ileż dóbr wszelakich!:) I domysłów, co też Daniel porabiał w tych miejscach. A do tego TO błękitne spojrzenie spod wełnianej czapki ... Pięknie.:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też podoba mi się taki „wysyp” cudowności (choć Epix pousuwało niektóre zdjęcia ze swojego Epix press pics). I właśnie ze względu na to niezwykłe niebieskie spojrzenie musiałam umieścić te zdjęcia. ;-) Naprawdę zawieszam się na tych ( szczególnie dwóch pierwszych) zdjęciach. <3

   Usuń
  2. To może niepoprawne politycznie, ale w niektórych sytuacjach (czytaj: publikowaniu takich zdjęć:) dobrze wiedzieć, że można liczyć na ... "bratnią pomoc".:))) Spojrzenie jest zaiste niezwykłe i nie dziwię się, że wywołuje stan zawieszenia. Bardzo miły, dodam.:) Mnie uwiódł Daniel w szpitalnym (?) wdzianku i z papierosem w ustach. Sama się sobie dziwię, ale ze szpiegiem nie dyskutuje się.:)

   Usuń
  3. To prawda, ja zawsze mam wątpliwości czy powinnam z tej „bratniej pomocy” jak to nazywasz, skorzystać. No ale skoro oni zdążyli pobrać zdjęcia od Epix….;-)))
   Tak, Daniel z papierosem w ustach dość ciekawie wygląda. ;-) I myślę, że ta postać po Percym Courtenay’u to druga paląca papierosy postać (Chopa nie liczę, bo jeszcze go nie widzieliśmy ;-)) Ale wiesz, możesz mieć rację że Daniel tu jest w szpitalnym wdzianku. Zatem, może jest szansa dla Daniela na drugi sezon „BS”….

   Usuń
  4. Do palących RApostaci możemy chyba zaliczyć jeszcze Kennetha (sądząc po filmikach jakie krążą w sieci) i Thorina z fajką w dłoni.:)
   Szpitalne wdzianko Daniela to pewien problem, bo nie wiem czy dotyczy wydarzeń z przeszłości (może "tłumaczy" bliznę na plecach), czy też jest związane z początkowymi scenami pierwszego odcinka. Taaak ... zatem jak zawsze ... czekamy.:)

   Usuń
  5. Faktycznie zapomniałam o Kennethcie (może dlatego, że widziałam go tylko na reklamowych filmikach ;-)). Ale żebym nie wzięła pod uwagę Thorina…fiu, fiu… może dlatego, że on bardziej szlachetnie palił, że tak to ujmę. ;-)))
   Co do Daniela, to celna uwaga. Bo w sumie nie wiemy po jakim i z kim spotkaniu Daniel trafił do szpitala, równie dobrze zdjęcie może pochodzić z retrospekcji akcji w Czeczenii. Utrudnieniem jest fakt, że Daniel nie zmienił się zbytnio przez okres 10 lat. Taaak, znów pozostaje czekanie. ;-))

   Usuń
  6. Trafna uwaga.:) Wszak wszystko, co związane z królem musi być szlachetne i majestatyczne.:)
   Otóż to! Daniel wygląda cały czas tak samo, co bardzo przeszkadza w ustaleniu chronologii zdjęć. Niestety. A może stety, bo to gwarancja dobrej zabawy do samego końca.:) Oczywiście po odpowiednim okresie oczekiwania.:)

   Usuń
  7. Taaak, Thorin nawet jak się złości to jakoś bardziej dostojnie ;-)))

   Myślę, że to „utrudnienie” zmusza do bardziej uważnego oglądania tego serialu (hmmm….tylko dlaczego taka dziwna twitterowa promocja, tweetowanie równolegle z emisją odcinka hmm..…ostatnio zbyt dużo nie rozumiem …)

   Usuń
  8. To chyba swoisty urok tego typu seriali.:) Nawet z pozoru nieistotny szczegół może okazać się kluczowy dla rozwiązania zagadki. Albo przeciwnie - coś, co jest bardzo oczywiste (i przez to pomijane) w końcu ma zasadnicze znaczenie.
   Przyznam, że tweetowania jakoś nie ogarniam. Wydaje mi się to trochę nie w porządku wobec tych, którzy nie oglądają serialu równolegle z mieszkańcami kraju za Oceanem. Ale z drugiej strony nikt nie każe czytać tych wpisów.:)Zresztą ... one nie odsłaniają wszystkiego, co dzieje się w kolejnych odcinkach. I bardzo dobrze!:)

   Usuń
  9. No to jest nas dwie Eve, z tym nieogarnianiem tweetowania w czasie emisji serialu. I to nie tylko ze względu na to, że takie tweety skierowane są do wąskiej (choć nie znam statystyk oglądalności, ale chodzi mi o geoblokadę) grupy odbiorców ale głównie dlatego o czym piszesz, że nawet drobny szczegół akcji może okazać się bardzo istotnym, a takie czytanie tweetów jakby nie było rozprasza uwagę.

   Usuń
  10. I dlatego czytam wpisy hurtem po kolejnym spotkaniu z Danielem. W trakcie ... nie mam do tego głowy.:))

   Usuń
  11. To też dobry sposób. :-) I może kiepsko to zabrzmi ale omijam te Ryśkowe tweety, sorry RA. I nie chodzi tu nieludzka porę tweetowania ;-)

   Usuń
  12. Wcale nie brzmi to źle.:) W końcu nie musimy być całkowicie bezkrytyczne (sorki, panie A.:). Pora jest iście nieludzka, ale czytanie po obejrzeniu kolejnego odcinka, to fajne doświadczenie z porządkowaniem (albo i nie:) różnych wątków.:)

   Usuń
 2. "Twoje oczka czarujące,
  więcej warte niż tysiące -
  Bo tysiące się rozlecą,
  a Twe oczka zawsze świecą" :)

  Animka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Idealnie pasuje tu ten wierszyk Animko. Dzięki. :-)

   Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.