sobota, 10 czerwca 2017

Macie pytanie do obsady „Berlin Station”?

Jeśli tak, to możecie to zrobić wysyłając je za pośrednictwem twitera na @berlinstation.


Choć prawdę mówiąc nie znalazłam konkretnej daty kiedy zostaną opublikowane odpowiedzi na te pytania. Tak czy inaczej, wygląda na to, że promocja drugiego sezonu „Berlin Station” zaczyna powoli ruszać. A skoro o niej mowa, to pojawił się interesujący gif.   

28 komentarzy:

 1. Ha! Ha! Ha! Prawdziwy rewolwerowiec! Znaczy "telefonowiec".:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie do końca rozumiem tą promocję, ale co tam. Ważne że znów można zobaczyć Rysia, choć pierwszą moją myślą było "Rysiu co Ty jeszcze zrobisz???" Ale faktycznie szybki jest jak rewolwerowiec :) Swoją drogą ciekawe jakie zdjęcie z tego wyszło?;-)

   Usuń
  2. Szybki niczym Gary Cooper.:)) Zdjęcie (o ile w ogóle zostało zrobione;) musiało być ... ciekawe.:))

   Usuń
  3. Celne porównanie Eve. :-)
   Ciekawe artystycznie, ale czy można cokolwiek na nim zobaczyć? Hmmm….no chyba, że Ryś jest już tak wyćwiczony, że zdjęcia robione tą metodą są idealne. :D

   Usuń
  4. Nie chcę umniejszać talentu pana A., ale by robić zdjęcie tą metodą (dodajmy takie, na których byłoby widać coś rozpoznawalnego:) musiałby ćwiczyć więcej niż Gary Cooper, Gregory Peck, John Wayne i Clint Eastwood rzem wzięci.:))

   Usuń
  5. Nie chciałabym być złośliwą, ale kto wie czy przypadkiem tyle właśnie nie ćwiczył, wszak ostatnio coś go mało było w internetowej rzeczywistości.( Sorry RA <3) ;-)

   Usuń
  6. Nie, nie, nie.:) Strzał z biodra to tylko w westernach.:) No, chyba, że nie wiemy o jakiś nowych filmowych planach.:))

   Usuń
  7. A to ciekawa myśl, czy Ryś mógłby zagrać w jakimś westernie. Akcent już ma wyćwiczony, na koniu świetnie jeździ, z bronią też się świetnie posługuje..hmmm….:-) Tylko czy jeszcze dobre westerny kręcą? ;-)

   Usuń
  8. Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić.:) Pan A. w kostiumie rodem z "Siedmiu wspaniałych"? Nie ... przykro mi, ale coś mi tu nie gra.:)) Zresztą złote lata westernu mamy już dawno za sobą

   Usuń
  9. „Siedmiu wspaniałych" w wersji z którego roku? ;-) A wiesz, że naprawdę mam wrażenie, że Ryś wyglądałby rewelacyjnie w takim kostiumie. Ależ ja mam dziś pokręcony umysł. :D

   Usuń
  10. Klasycznej i żadnej innej!:) Ja dziś jestem w krasnoludowym nastroju. Pewnie dlatego kowboje nie pasują mi do dekoracji.:))

   Usuń
  11. Stroje te z klasycznej wersji też by Rysiowi pasowały. :-) Mówisz, że dziś masz spotkanie z Thorinem czy biesiadujesz z krasnoludami? ;-)

   Usuń
  12. Jestem już po biesiadzie, że tak to ujmę (czytaj: zmęczona, choć bynajmniej nie z powodu drinków:). Thorin musi uzbroić się w cierpliwość i grzecznie zaczekać, aż odeśpię poprzedni tydzień. Zaraz ... to nie był tydzień tylko 3 dni.:)

   Usuń
  13. A to witaj w klubie, bo u nas też (Ojca urodzinowa) biesiada była. ;-)
   Oj możesz mieć problem, bo Thorin do zbyt cierpliwych nie należy. ;-)

   Usuń
  14. Znasz to powiedzenie: jak kocha, to poczeka.:))) A jeśli nie, to niech poćwiczy. Nie zaszkodzi mu.:)

   Usuń
  15. Ha ha ha takie podejście do króla?:-))))

   Usuń
  16. A czemu nie? Przecież to zwykły facet, choć krasnolud.:)))

   Usuń
  17. Czy to taki zwykły facet to bym polemizowała, choć nie jestem wielką miłośniczką Thorina. ;-)

   Usuń
  18. Dobrze. Nie jest całkiem zwykły. Potrzebuje całej Góry, by pomieścić własne ego, bywa marudny, uparty bardziej niż stado osłów, nigdy nie myli się, ale potrafi cudnie uśmiechać się. I tego królewskiego uśmiechu dziś potrzebuję.:)

   Usuń
  19. Czy takiuśmiech może być? A do powyższych „zalet” dodam jeszcze, że potrafi przyznać się do błędu.

   Usuń
  20. Dokładnie taki. Dzięki.:)

   Usuń
  21. To dorzucę jeszcze jeden bo i mnie się spodobał. :-)

   Usuń
  22. Oj, tak!:) Dorzucę "swój".:)
   http://mirielofgisborne.tumblr.com/post/102280021736/felt-like-seeing-thorin-smile-today-so-i-made

   Usuń
  23. Cudny! <3 te z cyklu tych, którym nie można się oprzeć. ;-)

   Usuń
  24. To z królewskimi uśmiechami przed oczami pożegnam się, bo padam na twarz.:) Dzięki za pogaduchy i dobRAnoc.:)

   Usuń
  25. również bardzo dziękuję, spokojnych RAsnów. :-*

   Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.