wtorek, 13 czerwca 2017

Wielodniowe RA Wyzwanie, czyli rozpalić zRYSIOwanie. #31:Co chciałabyś powiedzieć RA właśnie teraz?


Kontynuacja z tego miejsca. Przypomnę, że pomysłodawczynią tego wyzwania jest Guylty, która prowadzi blog Guylty Pleasure.

Właśnie dotarło do mnie, że jakimś dziwnym trafem nie odpowiedziałam na ostatnie pytanie z RA-Wyzwania. Zatem dziś odpowiedź na 31-sze pytanie, czyli:
Co chciałabyś powiedzieć RA właśnie teraz?

Przez te siedem lat mojego zRYSIOwania nazbierało się sporo pytań i spraw, które chciałabym poruszyć z moim ulubionym aktorem, jednak dziś w tej chwili powiedziałabym „dzięki Ryszard, że pojawiłeś się w moim życiu”, choć żałuję, że nie w dosłowny, bardziej namacalny sposób. ;-)

Jako, że jest to ostatnie pytanie tej zabawy, to chciałabym podziękować Guylty za pomysł na RA-Wyzwanie, które jak słusznie zauważyła jedna korespondująca ze mną zRYSIOwana, było swoistym „Rysiowym rachunkiem sumienia”. Dziękuję również za śledzenie moich odpowiedzi jak również za Wasze odpowiedzi na pytania z RA-Wyzwania. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.