piątek, 22 maja 2015

Tymczasem w Belgii….

Stanley Weber raczy nas przepięknymi widokami...


… a Richard Armitage na Weibo zamieścił dość niewyraźne swoje zdjęcie w kostiumie do „Pielgrzymki”, gdzie gra tam Raymonda De Merville’a.
Wpis RA umieszczony na Weibo.com/RCArmitage


Jednak Ali z RANet edytowała to zdjęcie (wielkie dzięki jej za to), i muszę przyznać, że w jej wersji jest znacznie przyjemniejsze dla oka. ;-)
Źródło:RANet
11 komentarzy:

 1. S. Weber robi niezwykłe zdjęcia. Poprzednie też były klimatyczne.
  I bardzo dziękuję za "poprawionego" Raymonda.:) Wygląda na to, że to kolejna brodata postać i już się cieszę, bo wydaje się, że twórcy zadbali o realia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie również bardzo urzekły zdjęcia pana Webera. Zastanawiałam się nawet na ile to co on widział na planie i pokazał na zdjęciach, będziemy mogli zobaczyć w filmie.

   Wygląda na to, że RA nie będzie jedynym brodatym w tym filmowym gronie. ;-) I mam nadzieję, że nie będziemy musieli długo czekać aby dowiedzieć się czegoś więcej o tej RApostaci.

   Usuń
 2. Patrząc na ten piękny widok lasu moja wyobraźnia widzi Rycharda-Raymonda na karym koniu wśród drzew, dumnego rycerza, to nic, że brodatego. Rychard ma szczęście do filmów w których on i my możemy podziwiać cudne widoki krajobrazu.
  Mam nadzieję, ze wszystkie Ryśkowe produkcje będzie można obejrzeć, nawet jak byśmy miały długo na nie czekać..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaraziłaś mnie Jolu, tym widokiem RA na koniu. Chociaż mój pokręcony umysł dodaje, że Raymond trzyma w ręku miecz i siecze tych nieszczęsnych mnichów ;-)

   I też mam taką nadzieję, na takie filmowe jego role z przyjemnością mogę czekać. :-)

   Usuń
 3. Zdjęcia Stanleya Webera faktycznie są piękne ma facet talent do uchwycenia widoku, światła. Ma się wrażenie że się tam jest. A pro po Aniu piękne zdjęcie selfie umieściłaś RA na stronie moje ulubione Paula

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedy pierwszy raz Stanley Weber umieścił zdjęcie z planu filmowego ( a było równie piękne jak to) to zrobiłam mały research. I okazało się, że oprócz tego że jest aktorem jest również reżyserem teatralnym i to wyjaśniło mi jego umiejętność dostrzegania pięknych plenerów.

   Też bardzo lubię to jego selfie Paulo. :-) Szczególnie to jego lekko uśmiechające się spojrzenie.

   Usuń
 4. Znowu broda? Richard, miej litość :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale przecież my kochamy jego brodę :D

   Usuń
 5. No oczywiście, tylko po prostu niektórzy kochają ją troszkę mniej ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego ten głupi blogger publikuje moje komentarze na samym dole zamiast pod odpowiednim komentarzem. Przepraszam, Aniu, ale nic nie poradzę, że te komentarze trafiają nie w to miejsce. A dzieje się tak tylko, jak jestem zalogowana.

   Usuń
  2. Też do tej grupy należę ;-)
   Nie przejmuj się tymi wędrującymi komentarzami Jeannette, jeszcze je ogarniam ;-)

   Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.