poniedziałek, 30 marca 2015

Olivier Awards, Twitter Q&A z panem Armitage’em.

Jak wynika z powyższego tweeta w czwartek 2-go kwietnia pan Armitage będzie odpowiadał na pytania zadawane na Tweeterze. 
I tak się zastanawiam, czy to nie jest zapowiedź tego, że mój nasz ulubiony aktor otrzyma tą nagrodę. W każdym razie trzymam kciuki!

7 komentarzy:

 1. Oj Aniu, chyba masz "nosa" i nasz Rysiek dostanie w końcu nagrodę. To jest bardzo ważna nagroda dla angielskich aktorów. Bardzo bym się cieszyła. Na ostatnich "Empire" nie był bo wiedział wcześniej ,że nie dostanie, a szkoda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mu tego życzę Jolu.I myślę, że ta nagroda bardziej by go ucieszyła niż ta od Empire.

   Usuń
 2. Ja też tak uważam. Aniu, może byśmy zadały Ryśkowi mądre pytanie na tweeterze, a jak by jeszcze nam odpowiedział to by dopiero była radość i prezent na święta.Prawdę mówiąc to nigdy nie wierzyłam w uczciwość gazetowych wyborów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz, ja nie zarzucam tu, w Empire jakiejś nieuczciwości. Jakoś nie czułam, że w tym zestawie aktorów Ryś miał szansę wygrać ( i niech Ryś mi to wybaczy ;-)) Poza tym, jak tweetnął że nie będzie na wręczeniu nagród, to byłam pewna, że znów Empire nie doceniło Rysia.
   A zadać pytanie każdy może, zwłaszcza ci którzy byli i widzieli tą sztukę na żywo ( i mam tylko nadzieję, że uda mi się śledzić owo wydarzenie).

   Usuń
  2. Nie no, naprawdę myślicie, że RA mógłby się tak zachować? Jak taka diva? - nie dostanę nagrody więc nigdzie nie idę? Nie, myślę, że po prostu z jakiejś przyczyny nie mógł się zjawić.
   Nie powiedziałabym, że rozdanie nagród Empire było nieuczciwe, Jolu. Moim zdaniem wręcz przeciwnie - bardzo cieszę się, że doceniono Andy'ego, zasłużył na to równie mocno jak RA. Niestety obaj wygrać nie mogli ;). Ale trzymam kciuki za RA w czerwcu, bardzo chciałabym, żeby zgarnął tego Saturna.
   Nie wiem, czy należy traktować ten czat jako zapowiedź jego wygranej, organizatorzy musieliby być durniami, żeby tak wcześnie wszystko zdradzić. Właściwie to nie rozumiem, czemu nie postanowili zorganizować czatu z wygranym, już po ogłoszeniu werdyktu. Tak to zazwyczaj działa. Doprawdy dziwna sytuacja. Ale mam nadzieję, że RA dostanie Oliviera ;)

   Usuń
  3. A gdzie to niby napisałam, że Ryś zachował się jak diva??? Napisałam tylko, że wysnułam wniosek iż Ryś nie otrzyma nagrody skoro tweetnął że go nie będzie na wręczeniu nagród. Przypuszczam, że nominowani wiedzą troszkę wcześniej, że „warto” przyjść na galę, więc skoro poinformował swoich fanów, że go na gali nie będzie, to mogło to oznaczać, oprócz tego że jest zajęty również i to, że wiedział iż nie dostanie statuetki.

   Usuń
  4. No więc właśnie - jak jest się do czegoś nominowanym, to grzeczność wymaga, by się pojawić, nawet jeśli się wie, że się nie wygra. Po pierwsze po to, by nagrodzić brawami zwycięzcę, a po drugie dlatego, że dla każdej gali pojawianie się znanych osób oznacza prestiż. Jeśli zatem ktoś olewa galę, bo wie, że nie wygra, to jest to bardzo niegrzeczne. Bo w ten sposób daje do zrozumienia, że warte uwagi są tylko te rozdania, na których otrzymuje nagrody. Albo jeszcze lepiej - że niektóre nagrody są dla niego tak mało istotne, że w ogóle nie zaszczyci swoją obecnością organizatorów. I w sumie to nawet niektóre divy tak się nie zachowują.
   Ale ja mam głęboką nadzieję, że RA po prostu nie mógł się zjawić i jest to jedyny powód jego nieobecności.
   Jeannette

   Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.