sobota, 17 października 2015

Wyniki ankiety.

Jakiś czas temu prosiłam Was o udział w krótkiej ankiecie. Jako że ankieta została zamknięta i już zniknęła z paska bocznego bloga, winna jestem podania jej wyników. Zatem oto one.


Bardzo dziękuję za Wasz udział. 


3 komentarze:

 1. Mnie przez cały czas zastanawiało tych kilka osób, które zaznaczyło opcję "żadne z powyższych, trafiłam tu przypadkiem". No bo jeśli komuś żadna z opcji nie pasowała, to zaznaczyłby "inne". Nawet jeśli ktoś kiedyś znalazł się na blogu przez przypadek, to skoro został, to znaczy, że zrobił to z jakiegoś powodu i też zaznaczyłby którąś z opcji. Wychodzi na to, że te 5 osób to ktoś, kto "zagubił się w Internetach" i wpadł na bloga przez pomyłkę. No tylko pytanie, czy takie osoby w ogóle by cokolwiek zaznaczały w ankiecie na blogu, o którym nie mają bladozielonego pojęcia. Mnie to dziwi, ale chyba tak, skoro aż 5 osób zaznaczyło tą opcję. Nader interesujące ;). Zwłaszcza, że prośba o wypełnienie ankiety była skierowana do tych, którzy tu zaglądają, co sugeruje czynność powtarzającą się ("zaglądają", a nie "zajrzeli").

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć wszystkim po przerwie ;) stęskniłam się. Zaznaczyłam inne, bo trafiłam tu przez Hobbita.
  Pozdrowionka!
  Jeannette- poczekaj jeszcze cierpliwie;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cierpliwość to moja cnota ;). Jedna z wielu :DD

   Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.