sobota, 13 sierpnia 2016

Nowe ( stare) zdjęcia pana Armitage’a od pani Sarah Dunn.


Zdjęcie nie jest nowym bo zrobione dla Empire Magazine- marzec 2014 a jedno z tych zdjęć pani Dunn udostępniła na swoim facebookowym profilu (o czym wspomniała tutaj). Dla zainteresowanych, więcej zdjęć z tej sesji znajdziecie tutaj.

18 komentarzy:

 1. Ma dość mieszanie uczucia, co do niektórych wizji p.Dunn, ale z pomysłami artysty nie dyskutuje się.:) Jednak to zdjęcie - "pana z windy" - lubię i w takiej odsłonie jeszcze nie widziałam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdaję sobie sprawę, że jej spojrzenie na Rysia wnosi coś nowego do wachlarza zdjęć RA, ale ja nie jestem fanką jej talentu, że tak to ujmę. Ale żeby nie być złośliwą to powiem, że podoba mi się spojrzenie, takie ciepłe i łagodne, Rysia na tych zdjęciach. Dodatkowym plusem jest to, że Ryś nie jest tu spięty.

   Usuń
  2. Z tego, co pamiętam, to "Model" i "Autorka" znają się, zatem pewnie łatwiej pracuje się im i stąd też swoista nonszalancja niektórych ujęć.:)

   Usuń
  3. Tak, to prawda oboje za pośrednictwem mediów społecznościowych „potwierdzili” swoją znajomość. :-) I również nie wykluczam, że właśnie to jest powodem tak ciepłego spojrzenia Rysia na tych zdjęciach.

   Usuń
  4. Jedyne, co mi się podoba na zdjęciach pani Dunn to model. A przynajmniej na tym konkretnym zdjęciu, ten konkretny model.

   Animka

   Usuń
  5. Zatem witaj w klubie Animko :-) och ten model…<3

   Usuń
 2. Jejku jak ładnie. I kolor oczu tak pięknie wyeksponowany. :) Jestem zachwycona :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przejrzałam resztę zdjęć z linku, który Ania podała. I to jest najlepsze. Serio. Na reszcie Richard wygląda jakby pozował do zdjęcia legitymacyjnego. Odnoszę wrażenie że jest na nich spięty.

   Usuń
  2. Masz rację, kolor oczu Rysia wysuwa się na pierwszy plan (na drugim, w jakiś nienaturalny sposób ułożone usta). Ale mam wrażenie, że p.Dunn przekombinowała z kolorem. Na większości zdjęć jego oczy nie mają takiego koloru, poza tym twarz Rysia jest też w jakimś dziwnym odcieniu. No dobra nie będę marudzić, ale jak wspomniałam tutaj, nie jestem wielbicielką talentu pani fotograf.

   Serio, myślisz że na tych zdjęciach Ryś jest spięty? Hmm… bo ja odniosłam odwrotne wrażenie. Ale może widzę to co chcę widzieć. ;-)))

   Usuń
  3. Wygląda jakby tam siedział bo musiał, nie czuł pozycji albo Sarah powiedziała "Dobra, to siądź sobie na razie a ja ustawie aparat" i jakieś tam pstryknęła przy okazji.
   Ale ja też nie bede marudzić. Model i tak jest cud miód.

   Usuń
  4. I zapewne tak było Doroto, skoro Ryś zaufał tej pani, to robił to co mu kazała. ;-) I nie wiadomo jak dużej wielkości było to pomieszczenie (czy kąt) ;-) choć nie przypuszczam aby miał klaustrofobię. ;-)
   I absolutnie się z Tobą zgadzam, dla tego modelu jestem w stanie znieść inwencję twórczą pani fotograf. :-)

   Usuń
 3. A wiecie co? Czy to nie ten czas kiedy model miał dłuższe włosy i nosił je w krótki kucyk? Takie mam wrażenie jakby byly one właśnie tak zaczesane do tyłu w kitkę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie się zdaje, że to jest "późny Thorin" (szczerze nie patrzyłam z którego roku są te fotki), Rysiek miał wtedy takie dłuższe kosmyki.

   Usuń
  2. Tak, to zdjęcie jest z czasu kiedy Ryś nosił włosy spięte w kucyk, a dłuższe włosy potrzebne mu były do roli Chopa w „Urban and The Shed Crew” (i aż trudno uwierzyć, że czekamy na możliwość zobaczenia tej postaci przeszło dwa lata, bo w marcu 2014:) była pierwsza wzmianka o tym, że RA ma grać tą postać).

   Usuń
  3. Kurka, dobra jestem nie? ;-D

   Usuń
  4. Tak, masz spostrzegawcze oko Moemi. :-)

   Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.