poniedziałek, 22 sierpnia 2016

Spotkanie obsady „Love, love, love” z prasą.

Czyli Richard Armitage ma pracowite urodziny.

Źródło zdjęcia.
 
Źródło zdjęcia


24 komentarze:

 1. Uroczyście oświadczam, ze do odwołania przestaję oglądać te jego chuderlawe zdjęcia ;) AMEN.
  Od dziś oglądam te z czasów "Kontry".

  Animka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Na tle innych nie wygląda aż tak chuderlawo. ;-) Zresztą spójrz na to ramię, jak cudnie rozbudowane. <3

   Usuń
  3. Nie samym bicepsem żyje moja wyobraźnia :P

   Animka

   Usuń
  4. Jakby bicepsa nie było to bym się przeraziła. Ale skoro jest i na wyprostowanej ręce się odznacza, więc że masa mięśniowa jest ok XD

   Usuń
  5. Zresztą jak jest biceps to i triceps zapewne nieźle się ma :P

   Usuń
  6. Oczywiście, że nie samym bicepsem człek żyje, ale tak jak zauważyła Dorota, na tym zdjęciu widać całkiem niezłą masą mięśniową. I, co dodam od siebie, niezwykle zadowolonego Rysia.

   Usuń
  7. Zadowolonego? Treningi powodują wydzielanie hormonów szczęścia :D :D

   Usuń
  8. To zapewne też :-) Choć sądzę, że w dużej mierze Ryś cieszy się z powrotu na scenę. :-)

   Usuń
  9. U mnie treningi powodują jedynie zakwasy:D

   Myślę, że RA raczej powinien "zakotwiczyć" w teatrze. Fakt - dla nas to trochę gorzej, bo będzie mniej okazji, aby go oglądać, ale dla niego - to chyba jest jego miejsce ;) On jest w tym świetny. Nawet oglądając zapis DVD spektaklu z nim towarzyszą mi wielkie emocje, a co dopiero, kiedy się ma okazję obejrzeć sztukę "na żywo".
   Świetna artykulacja głosek, hiper dokładna wymowa, bardzo dobra gra mimiką twarzy, duża świadomość ciała.
   Nie myślałam, że to powiem kiedykolwiek, ale: Benek tak dobrze w teatrze nie wypada. Rysiek to dziecko sceny. Może nawet bardziej niż filmu.

   Animka.

   Usuń
  10. Animka, gdzie dostałaś DVD z "The Crucible"? I czy jest to tłumaczone na PL? Chętnie bym to obejrzała... :(

   Usuń
  11. Myślę, że ta jego miko-ekspresja jest główną przyczyną dlaczego chcę go oglądać na ekranie. Wystarczy spojrzeć na jego jedno spojrzenie by wiedzieć co dana postać czuje, i to jest naprawdę fajne uczucie. Do grudnia to sporo czasu, i mam nadzieję że Ryś nie nadwyręży swojego głosu tak jak przy Proctorze. Przyznam, że też lubię jego dokładność wymowy wyrazów, ale obawiam się, że przez życie zza Wielką Wodą może stracić swój zachwycający akcent. Ale bez względu na moje obawy trzymam kciuki aby „Lx3” okazał się sukcesem, jego sukcesem.

   Usuń
  12. Wprawdzie pisałaś do Animki Dorota, ale nie sądzę (ze względu na prawa autorskie) aby można było dostać legalne DVD z „The Crucible”. U naszej Joli na jej chomiku można było pobrać ten spektakl, jeśli nie kupiłaś możliwości zobaczenia na Digital Theatre Player.

   Usuń
  13. Sorry, Dorotka, oglądałam na Digital Theatre, a ogólnie to mam zgrane też na laptopa i inne nośniki danych, ale po angielsku. Bo lubię po angielsku, w oryginale.
   Znam język na tyle, że rozumiem. Wybacz wprowadzenie w błąd.

   Myślę, że akcentu nie straci. Może nabawi się lekkiej maniery "amerykańskiej", ale całkowita utrata akcentu raczej mu nie grozi.
   O, teatr to dla niego na pewno fajne miejsce do kształtowania wrażliwości artystycznej i nawiązania bardziej bezpośredniego kontaktu z widzem.
   No i weźmy pod uwagę, że angaż w teatrze oznacza też stały zarobek na kolejne miesiące (a to też jest b.ważne);) Rysiek nie będzie musiał się martwić o rachunki; będzie mógł się skupić wyłącznie na sztuce :)

   Animka

   Usuń
  14. Czy na chomiku Joli The Crucible jest nadal dostępne? ;)
   I takie pytanko, bo już się pogubiłam ;) Sztuka 3xL swoją premierę będzie miała w grudniu, tak? :)

   Usuń
  15. Troszkę to trwało, ale sprawdziłam Moemi, u Joli wciąż „The Crucible” można zobaczyć. ;-)
   Co do 3xL, to spektakle będą od 22 września do 18 grudnia (dlatego powyżej napisałam, że do grudnia sporo czasu, bo wszystko wskazuje na to, że do tego dnia Ryś będzie w Stanach).

   Usuń
  16. Nie chcę zaglądać Rysiowi do portfela, ale nie sądzę aby musiał przyjmować się rachunkami, zwłaszcza po Hobbicie.
   Dwa lata temu, gdy Ryś grał Proctora, pomimo tego że widać było jak wiele zdrowia i wysiłku kosztuje go gra w teatrze widać też było jaką siłę dostał po tych występach. Myślę, że taka adrenalina jaka płynie z kontaktem zarówno z publicznością jak i z współpracowaniem a kolegami na scenie, bardzo się przyda Rysiowi. ;-)

   Usuń
  17. Dziewuszki kochane, dajcie namiar na Chomika Joli ^-^

   Usuń
  18. Bardzo proszę Dorotko. Tutaj są Joli cudeńka.

   Usuń
  19. Przyjemności w oglądaniu :-)

   Usuń
  20. Dzięki wielkie Aniuuu :*

   Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.