poniedziałek, 21 grudnia 2015

Odpowiedzi pana Armitage’a dla Audible.

Pamiętacie jak Audible przyjmowało pytania do mojego naszego ulubionego aktora? Dziś Audible udostępniło odpowiedzi na niektóre z nich.Aktualizacja 22-12-2015. Audible udostępniło ten film na YouTube.   Aktualizacja 23-12-2015:Dwie krótkie wypowiedzi umieszczone przez Audible na Instagramie.


Aktualizacja 25-12-2015.Jeszcze jedno krótkie wideo. 

11 komentarzy:

 1. O ja cieee. To było we wrześniu? Ale ten czas szybko minął :) Dobrze jest znów Go usłyszeć ;) Pytanie czy słucha swoich nagrań...spodziewałam się takiej odpowiedzi hehe ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A wydawałoby się, że w RAświecie czas płynie w zupełnie innym tempie. Słowem też się cieszę, że wreszcie możemy poznać te odpowiedzi. :-)

   Usuń
 2. Kocham jego głos. Normalnie jakbym miała przed sobą garnuszem z rozpuszczoną czekoladą, ale gorzką, bo głos jest jednak trochę "chropowaty", nie jest to oczywiście wadą :P
  Lubię go słuchać Richarda w ogóle podczas wywiadów czy takich nagrań, bo stara się bardzo wyczerpująco odpowiedzieć i widać, że traktuje rozmówcę poważnie, a nie "zlewa" mówiąc kolokwialnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak! Garnuszek z gorzką czekoladą i do tego parującą.:)
   To skupienie na rozmówcy i traktowanie go serio też bardzo lubię. I nawet, gdy podczas konferencji prasowych RA wydaje się niekiedy być gdzie indziej, to są to tylko pozory.
   Chciałabym usłyszeć jak "rozgrzewa głos".:) Chyba przy wywiadzie z okazji "Love Poems" mówił, że śpiewał piosenki Bon Jovi. To musiało być ... ciekawe.:))

   Usuń
  2. Bon Jovi? On jest po prostu najlepszy :D

   Usuń
  3. To chyba było "Livi' On A Prayer". Jak sobie przypomnę clip ... Ok. To już głupawka przedświąteczna w pełni.:)

   Usuń
  4. O matko :D wyobraziłam sobie jak Richard to śpiewa... :D

   Usuń
  5. Oj, cudny to "widok".:))

   Usuń
  6. Gorzka czekolada to jest to co lubię najbardziej <3
   Też lubię tą jego dbałość o rozmówcę. A tu mam wrażenie, że wybrane pytania sprawiły mu całkiem niezłą frajdę.
   I baaardzo chciałabym móc usłyszeć i zobaczyć ( ciekawe jakie minki przy tym robi :D) jego rozgrzewkę głosową. :-)

   Usuń
  7. Aniu, a może nie ograniczajmy się tylko do głosowej rozgrzewki? Czy Audible nie mogłoby wydawać dodatkowej płyty, takiego "making of"?:)

   Usuń

  8. Och! Jaki cudny pomysł! To byłby wspaniały filmik móc widzieć Rysia czy i jak gestykuluje czytając audiobooki. Zatem, gdzie podpisać petycję.

   Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.