wtorek, 1 grudnia 2015

Rozwiązanie zagadki nr3.

Zgodnie w obietnicą daną w sobotę (28/11/2015) poniżej podaję rozwiązanie zagadki nr3.
Zamieszczony przeze mnie screen przedstawiał Richarda Armitage’a jako  Paula Andrewsa  z serialu „Between the Sheets”, a spoglądał on na Alonę Cunningham graną przez Julię Graham.

Natomiast prawidłową odpowiedzią na drugie pytanie, jest że poniższe słowa wypowiedział Gandalf do Thorina Dębowej Tarczy w pierwszej części Hobbita, czyli w „Hobbit: Niezwykła podróż”. 

Gratuluję Wszystkim, 
którzy udzielili poprawnych odpowiedzi!


2 komentarze:

  1. Ha! Jednak z pamięcią nie jest tak źle.:)) I dziękuję jeszcze za ten właśnie screen Paula.:) To jeden z moich ulubionych.:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Z Twoją pamięcią Eve jest bardzo dobrze. Może Paul Andrews nie należy do moich ulubionych postaci RA, a ma w sobie pewien urok, który powoduje, że czasem trudno oderwać od niego oczy.

      Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.