środa, 13 lipca 2016

"Love, love, love". -potwierdzone.

Jakiś czas temu fani spekulowali na temat udziału pana Armitage’a w spektaklu „Love, love, love” a dziś swoim tweetem mój ulubiony aktor potwierdził, że będzie można zobaczyć go w tym spektaklu na teatralnych deskach.
Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Roundabout Theatre Company (@rtc_nyc)Poniżej wzmianka o tym przedstawieniu ze strony teatru Roundabout Theatre Company.

Czyli:

Londyn, 1967. Beatlemania jest w pełnym rozkwicie. “Me generation” (pokolenie egocentryków) jest w swojej świetności, Kenneth i Sandra mają świat na wyciągnięcie dłoni. To jest lato miłości i to jest wszystko czego oni potrzebują. Ale co się stanie kiedy seks, narkotyki i rock‘n’roll znikną i kiedy te dzieciaki* będą miały własne dzieci?
Przedstawienie będzie grane od 22 września do 18 grudnia tego roku oczywiście w Nowym Jorku. 

*użyłam skrótu myślowego, gdyż wpisując pokolenie demograficznego jakoś dziwnie wyglądało ;-)

Więcej info tutaj i tutaj


A jeśli ktoś chciałby kupić bilety, to szczegóły tutaj
3 komentarze:

 1. Wspaniała wiadomość! :D To która z Was wybiera się za ocean? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może zrobią jak z The Crucible i wydadzą ten spektakl na DVD :)

   Usuń
  2. Och…ależ okrutne pytanie. ;-) A poważnie zdecydowanie za daleko. Co nie zmienia faktu, że bardzo się cieszę, że Ryś znów będzie mógł sprawdzić się na teatralnych deskach.
   I raczej nie liczyłabym na możliwość obejrzenia tego spektaklu tak jak to ma miejsce z The Crucible ( bo mam wrażenie, że Digital Theatre udostępniając ten spektakl zrobił ukłon w stosunku do widzów zza oceanu) choć nie miałabym nic przeciwko temu.

   Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.