poniedziałek, 24 kwietnia 2017

Premiera „Pilgrimage” na festiwalu Tribeca w kilku tweetach.

Wczoraj zgodnie z  zapowiedzią na Tribeca Film Festival miała miejsce premiera filmu "Pilgrimage”/”Pielgrzymka” z Richardem Armitage’em jako Raymondem De Merville’em. Poniżej kilka tweetów fanów, którzy wczoraj mieli możliwość obejrzenia tego filmu.

9 komentarzy:

 1. Wszystko pięknie ... To kiedy idziemy do kina?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mogłabym już TERAZ, ale trzeba poczekać, niestety.

   Usuń
  2. Teraz sprawdziłam na IMDb, i tam podano, że w lipcu w Szwecji ma mieć premiera ale (już!!!) DVD.

   Usuń
  3. To nie jest zła wiadomość. Wiadomo, gdzie szukać DVD.:)
   Mnie gdzieś mignęła informacja o kinowej w sierpniu.

   Usuń
  4. Owszem, przyjmę tą wiadomość z dobrodziejstwem inwentarza, ale wiedzą o dacie ukazaniu się filmu na DVD a nie ma wzmianki o europejskich premierach kinowych. To mnie naprawdę zastanawia. Chyba, że będzie szansa, na co liczę, po dobrym odbiorze tego filmu na Tribeca. Szansa, że dystrybutorzy zauważą możliwość zarobku na biletach.

   Usuń
  5. Oby! I bez dzisiejszych informacji chciałam ten film zobaczyć. Jak nie uda się w kinie, pozostanie polowanie na DVD.:)

   Usuń
  6. No tak, i w ten sposób człowiek myśliwym zostanie. :-) Ale wolę już DVD niż szukać gdzieś po necie ( jak u Audible). ;-)

   Usuń
  7. Zdecydowanie. DVD da się pomacać, a to bardzo ważne.:)

   Usuń
  8. Oczywiście! I pięknie na RA półce wygląda.;-)

   Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.