czwartek, 27 kwietnia 2017

„Wielodniowe RA Wyzwanie, czyli rozpalić zRysiowanie”. #7: Coś co kupiłeś z powodu RA.

Kontynuacja z tego miejsca. Przypomnę, że pomysłodawczynią tego wyzwania jest Guylty, która prowadzi blog Guylty Pleasure.

#7: Coś co kupiłeś z powodu RA.

To o czym chciałabym tu powiedzieć, myślę, że najlepiej zobrazuje poniższe zdjęcie mojej RA-półki. Jak zapewne widać, a jeśli nie to dopowiem, że moim numer jeden jest DVD z serialem „Północ Południe” kupiony na samym początku mojego zRYSIOwania. Wydanie to tym bardziej jest cennym dla mnie, gdyż zawiera sceny wycięte z serialu, w tym dłuższą scenę oświadczyn pana Thorntona. W późniejszym czasie dokupiłam nowsze wydanie, o którym pisałam tutaj

Doprecyzuję tylko, że „The Impressionists” jak również „Hannibal” są otrzymanym niedawno prezentem od mojego koleżeństwa. 

Dodam jeszcze, że oprócz DVD i CD z audiobookami czytanymi przez pana Armitage’a, mam jeszcze kilka hobbitowych skarbów, a których wspomniałam tutaj, tutaj, tutaj, tutaj i tutaj.

2 komentarze:

 1. Aniu Twoja kolekcja jest na prawdę imponująca! Zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Zaglądnęłam również do odsyłaczy "tutaj" i jeszcze bardziej mi szczęka opadła! Co najbardziej zwróciło moją uwagę to zdjęcie 1 do 1 Gandalfa i Thorina ;) nie wiedziałam, że panowanie są równego wzrostu ;) dałabym sobie rękę uciąć, że Ian McKellen będzie niższy od Richarda ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Moemi ( teraz się zarumieniłam) ale naprawdę lubię te moje RAskarby. :-)

   I bardzo się cieszę, że zajrzałaś do starszych postów. Jeśli chodzi o sir Iana McKellena to myślę, że jest niższy od Rysia a parę (niecałe 10) centymetrów. Tyle, że Ryś z tego co zauważyłam, ma tą niezwykłą umiejętność „dostosowania” się do wzrostu rozmawiającego.

   Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.