środa, 8 czerwca 2016

Coś o Mid Life Crisis.


Jak zauważono oficjalny twitterowy profil Mid Life Crisis (w wolnym tłumaczeniu „Kryzys średniego wieku”) polubił ostatni gitarowy tweet pana Armitage’a. To zachęciło mnie do poszukania więcej informacji o tym filmie. I jak podaje oficjalny facebookowy profil film ten zaliczono do komedii.


 Nie ukrywam, że podoba mi się slogan reklamujący ten film:
„Four underdogs. One band. Thirty years chasing the dream”.
Czyli:
"Czterech nieudaczników. Jeden zespół. Trzydzieści lat ścigania marzeń".

I co ciekawe, film będzie nakręcany latem w UK. 

15 komentarzy:

 1. O wow. Jeśli tak, to super, że Ryś podjął się zupełnie innej roli niż dotychczas ;) jednak mam ogromną nadzieję, żeby ten film nie był w stylu Kac Vegas. Tam też było czworo przyjaciół ;P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że te przypuszczenia na temat jego gitarowej roli okażą się prawdą. Ryś ma komediowy potencjał, więc tym bardziej chciałabym go zobaczyć w takim filmie. A jeśli jeszcze by można usłyszeć jego śpiew….fiu, fiu…

   Wolę nie myśleć iż film ten może być w jakimkolwiek szczególe podobnym do Kac Vegas.

   Usuń
  2. Nie, nie może być. Myślę, że Ryś nie wpakowałby się w ten rodzaj poczucia humoru. Możemy być Aniu spokojne ;-)

   Usuń
  3. TTeż tak myślę, bo jak do tej pory jego intuicja w wyborze propozycji filmowych jest naprawdę świetna ( nawet jeśli niezbyt lubię serial Hannibal, to jego Francis był świetny, a Gary…hmm…miał swój urok ;-)).

   Usuń
 2. No właśnie Garyego jeszcze nie poznałam, więc nie wiem ;) jeszcze jestem nieśmiała w stosunku do tego filmu ;) ale jeśli mówisz, że miał swój urok to jestem trochę śmielsza żeby go w końcu obejrzeć :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz, „Epicentrum” to film gdzie głównym bohaterem są burze, huragany i efekty specjalne. Ale mojej młodszej koleżance z którą byłam na tym filmie w kinie, film ten bardzo się podobał. A Ryś jako ojciec i jego filmowi synowie (M.Deacon i N.Kress) byli naprawdę do przyjęcia. ;-)

   Usuń
 3. Dziękuję za rekomendację ;-) Wracając do tego Kryzysu wieku średniego, to wiadomo czy jest to produkcja amerykańska czy brytyjska? Amerykańskiej się trochę obawiam ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na IMDb wskazują jako kraj UK, a jako producentów GSP Studios, Solar Productions. Wydaje mi się, że pierwsza firma jest angielska a druga amerykańska. Zatem to co-produkcja.

   Usuń
  2. Ale reżyser Mark Murphy to urodzony Brytyjczyk ;-)

   Usuń
  3. Uf uf uf ;-) jeśli więcej jest udziału strony brytyjskiej to o poziomie kac vegas możemy na szczęście zapomnieć ;-)

   Usuń
  4. Też tak myślę Moemi ;-)

   Usuń
 4. We'll see if this project is one of RA's two announcements that he mentioned on his Twitterfeed. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Yes, we will see :) but we can always dream ;)

   Usuń
  2. It's true Grati, we still do not have confirmation from RA. But all indications are that it was one of those mentioned by Richard announcements. Anyway I'd like to see him in the comedy. :-)

   Usuń
 5. Wygląda na to, że pan Toby Stephens wycofał się z udziału w filmie Mid Life Crisis.

  https://twitter.com/TobyStephensInV/status/745221528246169600

  OdpowiedzUsuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.