środa, 1 czerwca 2016

Zdjęcia Richarda Armitage’a od makijażystki serialu „Hannibal”.

Tenille Shockey na swoim Instagramie zamieściła trzy zdjęcia mojego naszego ulubionego aktora z bardzo miłym komentarzem. 


Co pozwolę sobie przetłumaczyć jako:


Chyba zapomniałam wspomnieć, jak piękny/uroczy jest Richard, i byłam tak szczęśliwą móc pracować z nim. Naprawdę rozpieszczał całą obsadę tego show. Nawet jeśli musiał zapuszczać brodę w ostatnim odcinku do następnej swojej pracy. Małe części nie lubią krótkiego zarostu, który jest zbyt krótki do przyklejania.10 komentarzy:

 1. Tak blizna jest okropna ;) Ale zbliżenie na Rysiowa twarz... jestem 100% na TAK :P :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest okropna bo dobrze zrobiona, czyż nie?;-) Dawno nie było tak „bliskich” zdjęć RA, więc też się cieszę, że choć późno ( w stosunku do pojawienia się serialu) to jednak pojawiały się :-)

   Usuń
  2. Jest doskonale zrobiona :) Siedziałam kilka minut i rozkminiałam jak ona ją nałożyła :)

   Usuń
  3. To prawda, widać w tej protezie mistrzostwo wykonania. Ciekawe jak długo ją nakładała, szczególnie na tą lekko zarośniętą twarz. Hmm… szczęściara z niej. ;-)

   Usuń
 2. Tak szczęściara :) Tak samo jak kobietki, które charakteryzowały Thorina.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tami Lane miała to dodatkowe szczęście, że Hobbita dość długo kręcono, więc i współpraca była dłuższa. ;-) A potem mogła mieć zdjęcie jak to poniżej…

   https://2.bp.blogspot.com/-5Vl87A0ZvXo/UuwNDriVzBI/AAAAAAAAKHk/AqBEA06ma20/s1600/85-RAandTamiLane.jpg

   Usuń
  2. To chyba moje ulubione zdjęcie Thorina. Można się na chwilę zapomnieć i pomysleć, że on istnieje naprawdę, że można go spotkać, porozmawiać, zawrzeć znajomość ;)

   Usuń
  3. W dodatku przytulić się do jego ciepłego uśmiechu. ;-)

   Usuń
  4. Och, rozmarzyłam się :)

   Usuń
  5. Znając Twoje zamiłowanie do Thorina, nie dziwię się. :-)

   Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.