środa, 15 czerwca 2016

Nowy tweet Richarda Armitage’a.

Zwracający uwagę na cyberprzemoc oraz z cudnym selfie. 
I jak rozumiem informujący również, że ma już wolny czas.
 
Aktualizacja. W przypadku gdyby ktoś nie zdążył zobaczyć dzisiejszych tweetów pana Armitage’a, poniżej screeny.


I doprawdy zaczynam gubić się w tej „zabawie” z usuwanymi tweetami. :-(

17 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Tak samo ja Moemi! <3 Cudna fryzurka, skóra, broda ( nawet jeśli nie podobają mi się brodacze ;-)), minka. <3

   Usuń
 2. To mi wgląda jak dziubek...Richard robiący dziubek... O nie. Na tym zdjęciu to nie Richard, tylko jakiś lumberseksualny modny chłopaczek :( Richard nie idź w tę stronę!
  Zdecydowanie nie podoba mi się to zdjęcie :( :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może faktycznie troszkę wygląda to na dziubek ;-) I zdecydowanie Ryś wygląda to baaardzo młodo ( bardzo szczupło zresztą też ;-)). I myślę, że ten look związany jest z rolą.

   Usuń
 3. Dorotko fakt. Trochę metroseksualnie wygląda ale Ronaldo'a jeszcze nie przebił ;-D i też tak jak Ani wydaje mi się, że wygląd związany jest z nowym projektem :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaj mi się, że Ryś ma taki dystans do siebie, że czasem specjalnie wrzuci fote z dzióbkiem ;-) tak dla fanu ;-) nie mamy się czego bać. W tę stonę na pewno nie pójdzie :D

   Usuń
  2. Też mam takie wrażenie Moemi. Ryś lubi zabawę ( szeroko rozumianą ;-)) ze swoimi fanami. I nie sądzę aby Ryś był z tych, którzy nieustannie robią sobie selfie. Robi i udostępnia je bo jak inaczej ma zwrócić na coś uwagę, jego selfie to najlepszy sposób.

   Usuń
 4. Dobra, pierwszy bulwers mi już odszedł i teraz jak patrzę na tego Rysia to stwierdzam, że jest zabawny. Taki Rysiu zgrywus :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mówisz o zdjęciu, prawda? ;-) Ja z kolei im dłużej przyglądam się temu zdjęciu dochodzę do wniosku, że gdybym spotkała go na ulicy ( tak, wiem marzenie ściętej głowy ;-)) to miałabym problem z rozpoznaniem go. ;-)

   Usuń
  2. Tak o zdjęciu :) Masz rację, ciężko byłoby go poznać. Wygląda tutaj o wiele szczuplej i młodziej.

   Usuń
  3. A jeśli się weźmie pod uwagę fakt, że zarost dodaje twarzy krągłości to Ryś naprawdę musiał zeszczupleć. Ciekawe czy dla roli, czy trzyma formę, że tak to ujmę. ;-)

   Usuń
  4. Może do roli. Tej z gitarką ^^

   Usuń
  5. Tak, właśnie o tej roli myślałam ;-)

   Usuń
 5. Dobrze Mu w tych okularach:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak mawiają „ładnemu we wszystkim ładnie” ;-)

   Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.