środa, 11 maja 2016

20150118 Richard Armitage at the airport (fun.tv)-czyli RA w Chinach.


Dziś natrafiłam na ten krótki filmik z chińskiej promocji Hobbita, a dokładniej z przybycia mojego naszego ulubionego aktora na pekińskie lotnisko, którego nie widziałam wcześniej. Szkoda tylko, że chiński lektor zakłóca wypowiedź pana Armitage’a.Dla uzupełnienia, a może bardziej dla uradowania oczu dodam jeszcze parę zdjęć znalezionych w galerii RichardArmitageCentral z tego wydarzenia.


6 komentarzy:

 1. Jak dla mnie, wystarczyłyby chińskie napisy. I tak nic nie rozumiem w tym języku, a przynajmniej nie przeszkadzałyby w słuchaniu TEGO (czy tylko mnie wydaje się wyjątkowo głęboki?:) głosu.:)
  I dzięki Aniu, za uradowanie oczu (i nie tylko:) zwłaszcza pierwszym ze zdjęć.:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam wrażenie, że ta chińska „technika” tłumaczenia wypowiedzi RA jest zbliżona do tej naszej, którą można było usłyszeć w TVN. Też mam wrażenie, że głos RA jest jakby głębszy ale być może taki efekt jest ze „zderzeniem” głosu pytającej. ;-) Cieszę się, że podobają Ci się te zdjęcia, i muszę przyznać że również zawiesiłam się na tym pierwszym zdjęciu –niesamowite jest to RA spojrzenie.

   Usuń
  2. Być może to wynik "zderzenia":), ale brzmi baaardzo thorinowo.:) A co do zawieszania, to to jest jedno ze zdjęć, które "wymuszają" taki stan.:) Do spojrzenia dodam jeszcze leciutką siwiznę na skroniach ... i ... zawiesiłam się.:))

   Usuń
  3. To ja jeszcze dorzucę lekki zarost, małe zmarszczki i tą ciekawość w jego spojrzeniu…taaaak… teraz to ja się zawiesiłam ;-)

   Usuń
 2. Hej Zrysiowane :) Irytujący ten głos chińskiego lektora :/ Ale za to zdjęcia naszego Rysia urocze :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Plusem tego filmu jest to, że Rysia bardzo dobrze widać, oki to plus jego wzrostu ;-) I cieszę się, że Tobie również podobają się te zdjęcia.:-)

   Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.