środa, 18 maja 2016

Richard Armitage jako King Oleron.


Wg IMDb tak właśnie brzmi nazwa postaci granej przez mojego naszego ulubionego aktora w filmie “Alicja po drugiej stronie lustra”.
Źródło

Przypomnę, że światowa premiera tego filmu ma mieć miejsce 25 maja, natomiast polska, dzień później czyli 26 maja tego roku.

2 komentarze:

 1. Witam,nasz ulubieniec powinien grać same królewskie role.To już jego druga rola.Aniu i ten jego królewski gest ręki, widać baletowe przygotowanie.Chyba król Oleron nie przebije Thorina.
  26 maja w Multikinie w Łodzi będą 4 seanse, szkoda,że 3D tylko w dubingu, 2D z napisami. Chyba się wybiorę ze względu tylko na RA.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie jest w nim ta wytworność, która świetnie sprawdza się w królewskim wyglądzie. Masz rację jego baletowe doświadczenie, idealne panowanie nad każdym mięśniem swojego ciała, widać zarówno tu jak i w każdej jego roli ( choć mam wrażenie, że najbardziej u jego Lucasa).

   Trzymam kciuki aby Twojej wyjście do kina było fajną przygodą. Nie chcę Ci jej psuć, ale lepiej abyś nie nastawiała się na to iż RA będzie sporo na ekranie. Mam nadzieję, że podzielisz się swoimi wrażeniami.

   Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.