czwartek, 12 maja 2016

Czy „Pilgrimage”/”Pielgrzymka” zdobędzie uznanie międzynarodowych dystrybutorów w Cannes?

Żałuję, że film z udziałem pana Armitage’a nie bierze udziału w konkursie, ale wg informacji podanej przez Scannain film ten zawalczy o międzynarodowe umowy z dystrybutorami filmowymi. Trzymam kciuki, bo jak sądzę może to mieć wpływ na to czy zobaczymy ten film w naszych kinach czy też nie.
Źródło6 komentarzy:

 1. Mocno wierzę, że jednak będzie dystrybuowany w kinach. Tematyka filmu jest ciekawa, a sam Richard również przestał być (dzięki Hobbitowi) aktorem niszowym, znanym niewielkiej części kinomaniaków. Pomijając fakt zrysiowania, może być elementem, który przyciągnie część widzów do kin.
  Tak czy inaczej trzymam mocno kciuki za ten film :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie też się wydaje, ze tematyka „Pielgrzymki” może zaciekawić innych. I tak jak mówisz RA robi się coraz bardziej znanym, więc jest szansa że dystrybutorzy dzięki temu dostrzegą przyszłe zyski.
   Również trzymam kciuki za ten film!

   Usuń
 2. Myślę, że jest już tyle RA filmów w kolejce do dystrybucji, że któryś w końcu MUSI trafić do kin. Nie obrażę się, gdy to będzie "Pielgrzymka".:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też na to liczę Eve. :-) Ale w koło „Pielgrzymki” wreszcie się coś dzieje, oki może o innych nie wiemy, ale to dobrze że właśnie w Cannes pokażą go dystrybutorom.

   Usuń
 3. Trzymajmy mocno kciuki :)

  OdpowiedzUsuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.