czwartek, 29 września 2016

Dwa tweety Richarda Armitage’a i premiera „Berlin Station".

Lub całkiem ładnie pan wygląda o tak wczesnej porze, panie Armitage. ;-) 

10 komentarzy:

 1. Faktycznie, RA wygląda lepiej niż ja o tej porze :P I taka dygresja patrząc na to zdjęcie: nie tylko mój telefon robi w półmroku ziarno na zdjęciu :P

  I ostatnia myśl. Tak wiem powtarzam się, ale on jest za chudy. Nie wiem co go zainspirowało, żeby tak zmienić wygląd, nie wiem kto mu podpowiedział, żeby się doprowadzić do takiego stanu, ale niech on zawróci z tej ścieżki, bo ze smutkiem przyznaję, że coraz mniej znajduje przyjemności w patrzeniu na jego zdjęcia. Z ciężkim sercem to przyznaję, ale tak jest. Dla mnie on wygląda już niezdrowo i mam nadzieję, że to "tylko" kwestia jakiegoś wyobrażenia wizerunku, który chcę RA osiągnąć, a nie skutek choroby, przepracowania czy innego dziadostwa. :( :( :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A wiesz, że niedawno zastanawiałam się jak to Ryś wygląda rano. ;-)) I prawdę mówiąc gdyby ktoś podsunął mi to zdjęcie bez uprzedzenia, że to RA to obawiam się, że miałabym problem z jego rozpoznaniem. ;-)

   I nie będę ukrywać, że również wolę (jakby to miało jakieś znaczenie dla niego ;-)) gdy jest go troszkę więcej (np. jak u Portera). Gdzieś tam chcę myśleć, że to dla roli, zwłaszcza że RA z tych szczuplejszych aktorów (a w tym wieku nie każdy potrafi utrzymać taką sylwetkę), ale moje serce rozum przekonać nie potrafi. Mam nadzieję, że Ryś ma nad tym kontrolę.

   Usuń
  2. On tu przypomina troche Hugh Laurie z Doktora Housa z tego zdjęcia (tekst mema nie ma znaczenia, chodzi tylko o Housa ;))

   No ja też mam taką nadzieję, że to dla roli i potem znów będzie wyglądał tak jak wcześniej, no jako Proctor.

   Usuń
  3. Ciekawe porównanie Doroto, choć mema nie widzę.;-)

   Usuń
  4. http://img.memecdn.com/dr-house_o_1031510.jpg

   Tak kopiowałam link, że go w końcu nie wkleiłam :P XD

   Usuń
  5. Czasem i tak się zdarza. ;-) więc dzięki za wklejenie linka.

   Ale aż tak to Ryś nie wygląda. :D

   Usuń
  6. No nie, ale wyobraź go sobie na tym memie zamiast Hausa XD

   Usuń
  7. Oki, rozumiem. :D Choć wciąż jest to przerażająca myśl. ;-)

   Usuń
 2. On jest uroczy, ale musze przyznac ze podoba mi sie bardziej z pelniejszymi policzkami. Taki sie z niego bidulek zrobil, niech pogoni styliste. Az sie chce powtorzyc za pania Makowiecka z "Pan Wolodyjowski": Michalku (znaczy ten Rysku) ale Ci geba schudla!!! 😉

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jak napisałam wyżej, również wolę gdy jest go więcej. Sądzę też, że ta szczupłość jego lica może wynikać z braku zarostu.;-)

   Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.