poniedziałek, 19 września 2016

Na dobry początek tygodnia (#75)…

… Sir Guy of Gisborne grany przez Richarda Armitage’a w serialu BBC „Robin Hood”. 
Mój przycięty screen z serialu "Robin Hood" S2Ep.9.
Miłego tygodnia Wszystkim!

83 komentarze:

 1. Sir Guy z pogardliwym grymasem ust i aroganckim wejrzeniem, to całkiem niezły początek intensywnego tygodnia.:) Choć jeśli mogę pomarudzić, to nie wiem, czy nie wolałbym by uśmiechnął się, nawet ledwie dostrzegalnie.:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja właśnie już baaaardzo dawno się aż tak nie uśmiechnęłam na widok jakiejkolwiek Rysiowej postaci. TEN Guy zdecydowanie mi się podoba :) Takie spojrzenie czasem by się przydało na co dzień, żeby otrzeźwić i dać kopa do działania.
   No i bezczelnie piękny jest nade wszystko :)

   Usuń
  2. Trochę w off topie, ale przyznam, że uśmiecham się dużo szerzej na widok Daniela. (Z góry przepraszam te z Was, które nie miały szansy zobaczyć szpiega w akcji.:)
   Taki Guy zdecydowanie stawia do pionu, ale i tak będę upierać się przy jego uśmiechu.:))

   Usuń
  3. Eve, może zinterpretujmy ten grymas jako gest powitalny poniedziałku. ;-)))

   Usuń
  4. Baaardzo mi się podoba Twoja interpretacja Kate. :-))) I dodam, że takim spojrzeniem przydałoby się obdarować każdego, kto utrudnia funkcjonowanie w poniedziałek. ;)))

   Usuń
  5. Aż wstyd się przyznać, ale z Danielem wciąż nie zdążyliśmy się dobrze zapoznać ( i aż podziwiam jego cierpliwość ;-)). Choć niewątpliwie pięknym jest ale…ale żadna Ryśkowa postać nie będzie tak piękna jak sir Guy z 2-go sezonu RH, w każdym razie dla mnie. ;-))

   Usuń
  6. To bardzo dobra poniedziałkowa interpretacja, Aniu.:))

   Zatem nie będę juz wyskakiwać z Danielem. Zostawię go dla siebie.:)) Powiem tylko, że z Sir Guy'em łączy nas bardzo trudna i burzliwa relacja i jeżeli już jakoś Gisborn miałby wprowadzić się do mnie, to ten z III sezonu. A najpiękniejszy i tak jest Lucas.:)

   Usuń
  7. Zatem poniedziałek mamy należycie powitany. :D
   No proszę do Ciebie ten 3-cio sezonowy a do mnie ten z drugiego sezonu. Całkiem nieźle :-)))
   Zaiste Lucas pięknym jest, ale nie ma tak pięknego skórzanego codziennego wdzianka jak sir Guy. :-)

   Usuń
  8. I całe sczęście, że każda z nas preferuje innego Sir Guy'a, bo nie będzie pojedynku o jego względy.:))
   Ależ Lucas ma inne wdzianka, niezwykle gustowne i nie rodem ze Star Treka.I nosi również rękawiczki, które uroczo ściąga zębami. Zupełnie jak Guy.:))

   Usuń
  9. Już widzę oczami wyobraźni minę sir Guy’a gdyby był świadkiem takiego pojedynku. ;-)))
   To prawda Lucas również piekielnie seksowne wdzianka miał, ale rękawice wraz z skórzanym wdziankiem nosił tylko raz, a sir Guy… no cóż męczył się biedak w tych skórzanych portkach w pełnym słońcu w każdym odcinku. :P

   Usuń
  10. Zaiste, to byłby cudny widok dla Guy'a. Obawiam się jednak, czy biedak nie pękłby z dumy.:)))
   I w tym tkwi przewaga Lucasa.:) Nie nudzi się, prezentuje swe atuty w rozmaitych odsłonach, uwodzi, a Guy ... Guy smaży się w tym czarnym Anzugu ze złotym golfikiem do kompletu.:))

   Usuń
  11. Taak, mogłoby to mu zaszkodzić. ;-)))
   Ale za to jak się smaży!! Z taką lekkością i godnością nosi to wdzianko, że nawet nie widać żeby było mu gorąco. ;-))) A Lucas idzie na łatwiznę, włoży ciemny t-shirt i żeńska część widowni jest już u jego stóp. A sir Guy, nie dość że w złotym golfie to jeszcze mieczem włada. :P

   Usuń
  12. Musze zgodzić się, że Guy "przyjął na klatę" (też dosłownie:), co mu kostiumolog zgotował. Skwar i ziąb mu niestraszne i w każdej sytuacji nosi się z podniesionym czołem.:)) Ale Lucas wygląda we wszystkim dobrze - od t-shirtu po garnitur. To trudniejsze niż hasanie po Nottingham i okolicach w tych samych ciuchach przez dwa sezony.:))
   A co do miecza ... co czas (bo kraj ten sam:), to obyczaj. I o ile pamiętam, to z bronią białą (w mniejszym rozmiarze:) Lucas też całkiem nieźle sobie radził.:))

   Usuń
  13. Faktycznie przez dwa sezony niemalże w tym samych kostiumie można było sir Guy’a podziwiać, no może z tą różnicą że w 2-gim sezonie zrezygnowano ze złotego golfika, co znacznie korzystnie wpłynęło na wzrokowy odbiór tej postaci. ;-)
   I absolutnie zgadzam się, że Lucas we wszystkim i w każdych okolicznościach ( nawet ubrany w basenie) wygląda rewelacyjnie.
   A co do miecza…wielkość ma znaczenie. :D:D:D

   Usuń
  14. Złoty golfik był nie do przyjęcia. Powodował nawet "zdrożne" myśli, by Guy'a czym prędzej pozbawić go.:))
   Lucas zawsze wygląda rewelacyjnie i co ciekawe, o ile wkurzony Guy jakoś na mnie nie działa, to wkurzony Lucas i owszem.:)
   Wielkość miecza ma znaczenie? Myślałam, że ważniejsza jest technika korzystania z niego.:))))

   Usuń
  15. Tak, złoty golfik był inspirujący. :-)
   Pytanie tylko jak na Ciebie działa wkurzony Lucas. ;-) Bo jego wkurzenie na Sarah w scenie w której zrobił przegląd jej torebki …hmm…przemilczę. ;-)
   Technika też jest ważna. Przecież jedno nie wyklucza drugiego, ba nawet wskazane jest połączenie tych cech. :P

   Usuń
  16. Ujmę to tak: wkurzony Lucas idealnie stawia do pionu, dając pozytywnego, wirtualnego kopniaka.:))
   Kwestię panny Caulfield taktownie przemilczę, bo a nuż dzieci tu zaglądają, a żadne ze słów, którymi mogę wyrazić swą opinię o niej, nie nadaje się dla ich uszu (oczu:).:)) Lucas i tak wykazał się większą cierpliwością wobec niej niż ja.:)
   Już rozumiem.:) W konkurencji na miecze wygrywa zatem Thorin: słuszny rozmiar i odpowiednia technika, to jego atuty.:)))

   Usuń
  17. Oki, rozumiem oddziaływanie Lucasa. :-) Choć zdecydowanie wolę go w znacznie łagodniejszej wersji. ;-)
   Jak również rozumiem Twoje podejście do Sarah. Śmiem twierdzić, że w tej sprawie odczuwamy podobnie. :-)
   Bezapelacyjnie w tej kwestii miecza wygrywa Thorin ( tylko, że charakter ma…hmm… trudny ;-)).

   Usuń
  18. I to mówi wielbicielka Guy'a?!:))) Thorin ze swoimi humorami jest do opanowania. Guy ... to Guy.:))

   Usuń
  19. No wiesz, to chyba dlatego że pomyślałam o Orcristcie. ;-)
   A mnie się wydaje, że Guy bardziej skłonnym byłby do zmiany niż Thorin z tą swoją misją odzyskania Ereboru. ;-)

   Usuń
  20. Niestety nie jestem obiektywna, bo królowi mogę nawet buty czyścić.:) a Guy'owi to już zdecydowanie nie.:)
   Ale już bardziej na serio, to rzeczywiście Thorin ogarnięty myślą o dokończeniu misji, poddający się smoczej chorobie i tracący z oczu, to co istotne trudniej poddałby się szeroko rozumianej perswazji. Natomiast Guy'a wystarczyłoby odseparować od zgubnego wpływy szeryfa, chorego uczucia do Marian, przekonać, że powinien sam sobie wybaczyć i gotowe.:)

   Usuń
  21. Czyli transformacja sir Guy’a to łatwizna. ;-)
   A serio, to Thorin ma takie ciężkie zadanie, że nic i nikt kto byłby po jego stronie nie odważyłby się stanąć mu na drodze. A Guy, tak jak mówisz, pomimo że kreuje się na czarnego rycerza, gdzieś tam w nim jest jasna strona, która może zwyciężyć przy sprzyjających warunkach ( bez szeryfa, i chyba również i bez Marian).

   Usuń
  22. Jak przemiana każdego niegrzecznego chłopca.:))) Prosty przepis gwarancją sukcesu.:)))
   Różnica między Guy'em a Thorinem polega na tym, że króla udałoby się zreformować dopiero po zakończeniu misji. Można próbować wcześniej, ale nie wróżę temu sukcesu.:) Natomiast w przypadku Guy'a nie ma "ograniczeń" czasowych. Każdy moment jest dobry, byle z dala od Vaseya i Marian.:)

   Usuń
  23. To naprawdę ciekawe, jakim Thorin byłby królem gdyby przeżył, po takiej przemianie jakiej doświadczył.
   I masz rację, sir Guy bez szeryfa, bez względu w którym momencie zostałby odcięty od niego, mógłby być zupełnie kimś innym. Tym bardziej, że w pewnym sensie on o tym marzył, sądząc że ślub z Marian będzie „oczyszczeniem jego win”.

   Usuń
  24. To chyba pytanie do samego Thorina.:) Mogę jedynie przypuszczać, że byłby rozsądnym królem. Sam wiele przeszedł, zrozumiał i dobrze poznał samego siebie. Znał swoje możliwości i ograniczenia.
   Guy niestety źle zabrał się do rzeczy.:) Trzeba było wcześniej pozbyć się szeryfa, zostawić Marian leśniczemu i mocno stanąć na własnych nogach. Tylko, że wtedy nie byłoby prawdziwego Guy'a ...

   Usuń
  25. Też chcę wierzyć, że Thorin byłby dobrym, sprawiedliwym królem. I że skutecznie wyleczył się ze smoczej choroby.
   Guy chyba nie miał wyboru i dlatego tak ślepo (do pewnego momentu, rzecz jasna ;)) trwał przy szeryfie. Choć tak naprawdę nie pokazano nam (no chyba że mi to umknęło z pamięci) jak on trafił pod skrzydła tego szaleńca. Zgodzę się, że Marian powinna być z Robinem, ale z drugiej strony to ona wnosiła światło do życia Guy’a, nawet jeśli on źle interpretował ( nadinterpretował) jej zachowanie ;-)

   Usuń
  26. Też nie przypominam sobie, by wyjaśniono w jaki sposób Guy został pomagierem szeryfa. Sądzę jednak, że Gisbornowi wydawało się, że nie ma innego wyboru.
   Co do Marian ... nie lubię jej (prawie tak bardzo jak Sarah:)) i uważam, że oszukiwała Guy'a, a on nie widział (raczej nie chciał widzieć) tego.

   Usuń
  27. Chyba faktycznie Guy nie widział innej możliwości funkcjonowania w tamtym świecie, mając świadomość że nie pochodzi z gminu, jak trwać przy szeryfie.
   Jeśli chodzi o Marian, to ja ją lubię. Oki, nie lubię i nie do końca pochwalam że oszukiwała Guy’a, który był dla niej bardzo przyjacielskim, że tak to ujmę. I nie do końca rozumiem, jak z tym z tą dwulicowością mogła żyć, ale taka legenda. ;-)

   Usuń
  28. Gdybyśmy trzymały się legendy, to Robin byłby prawy i bohaterski, MariOn zdecydowana i niezależna, szeryf przebiegły i podstępny, a na Guy'a nawet nie spojrzałybyśmy, bo skończony drań i najczarniejszy z czarnych charakterów, a przy tym niedowartościowany dureń.:)) Dlatego też takiej MariAn mówię zdecydowane "nie" a Guy'owi ostrożne "tak".:)))

   Usuń
  29. Też tęsknię za prawdziwym Robinem tym z Sherwood. ;-)
   A sir Guy’owi, zwłaszcza temu Ryśkowemu, jestem w stanie uwierzyć, że byłby w stanie pokazać jasną stronę mocy.

   Usuń
  30. Bo to był prawdziwy Robin, a nie jakiś przebieraniec.:) Z kolei tamten Guy ... to nie ten właściwy (czyli z twarzą RA:) Gisborn.:)

   Usuń
  31. Jakie to wszystko zagmatwane. ;-))) Ale absolutnie rozumiem. :-) Bo sir Guy w twarzą nieżyjącego już Roberta Addie wywołuje jednoznaczne uczucia, zwyczajnie się go nie lubi, żeby nie powiedzieć bardziej dosadnie. Jak nic znów zadziałała magia Rysia. ;-)

   Usuń
  32. A wiesz jakie byłybyśmy rozdarte, gdyby w jednym filmie pojawił się M. Praed jako Robin i RA jako Gisborn? A co gorsza nieżyjący już A. Rickman jako szeryf?

   Usuń
  33. Och! To byłoby naprawdę ciężkie, chyba serce by mi pękło. A taka obsada byłaby idealna, choć bardzo lubię to co zrobił Keith Allen ze swoją postacią.

   Usuń
  34. To jeszcze niech Willem będzie R. Winstone.:)
   I z tą myślą pożegnam się, bo jutro muszę wstać o nieludzkiej godzinie i obawiam się, że nawet kopniak od Guy'a za chwilę nie pomoże. Dzięki za pogaduchy i dobRAnoc.:)

   Usuń
  35. Eve, widzę że zrobiło się późno. Bardzo Ci dziękuję za dzisiejsze pogaduchy. :* Spokojnych RAsnów życzę.

   Usuń
  36. Ależ mamy wyczucie. Komentarz w tym samym czasie. Fiu, fiu. ;-)
   Idealna obsada! To jeszcze przydałby się Sean Bean. ;-)

   Usuń
  37. Najwyraźniej RAgen dał o sobie znać.:))
   Sean Bean to bardzo dobry wybór. Oj, porucznik Sharpe nieźle kiedyś namieszał ... To jaką rolę powierzymy mu? Małego Johna?:))

   Usuń
  38. Oj tak, znów ten nasz RAgen nas nie zawiódł. ;-)
   Obawiam się, że młodsza młodzież może nie wiedzieć kim był porucznik Sharpe, ale faktycznie przez niego mam słabość do S.Beana. Mówisz, że mógłby być Małym Johnem…hmmm… całkiem niezła rola, choć nie wiem dlaczego ale widzę go w bardziej królewskich szatach.;-)

   Usuń
  39. Myślę, że młodsza młodzież jest tak biegła w posługiwaniu się internetem, że już wzdycha do porucznika o dłuuugich nogach. Jak on wyglądał w mundurze ... hmmm ...:))
   Ni upieram się przy Małym Johnie, ale jako Ryszarda Lwie Serce widziałabym też Seana ale Connery.:)

   Usuń
  40. Oki, przepraszam młodszą młodzież za jej niedocenienie. :-)
   No i się rozmarzyłam…. bo Sean Bean naprawdę wyglądał cudnie i to spojrzenie….hmmm…:-)
   Masz rację, Connery bardziej się nadaje do roli króla. ;-) Mam nadzieję, że budżet filmu/serialu udźwignąłby tyle gwiazd. ;-)

   Usuń
  41. Oj, cudnie wyglądał ... W "carskim" mundurze Wrońskiego również, ale nie tak dobrze jak Sharpe.:)
   DO kwestii finansowych podejdziemy twórczo i ... "się da zrobić".:))

   Usuń
  42. Wyjątkowo mundur, bez względu jaki (bo nawet w mundurze pilota wyglądał pięknie) Seana lubi. :-))))
   Masz rację, taka ilość gwiazd z pewnością przyciągnęłaby odpowiednią ilość sponsorów. ;-)

   Usuń
  43. W tym wypadku raczej nie działa powiedzenie "za mundurem panny sznurem", bo S. Bean wyjątkowo dobrze prezentuje się w każdym mundurze.:) Gdyby tak nasz drogi pan A. zechciał "wcisnąć się" w jakowyś ...

   Usuń
  44. Oj gdyby zechciał….albo gdyby zechciał zdradzić jakie są jego plany…

   Usuń
  45. Nie pogardziłabym wiedzą o jednym jak i o drugim. ;-)

   Usuń
  46. Ja też.:) Jednak niewiedza daje duże możliwości, np. wybierania munduru, odpowiedniej epoki, miejsca, a w konsekwencji całego scenariusza.:)

   Usuń
  47. To prawda. Zatem jaki jest Twój wybór?

   Usuń
  48. A mogę mieć dwa? Bo nie mogę zdecydować się czy bardziej podobałby mi się mundur angielskiego dragona z końca XVIII wieku, czy oficera piechoty z 1914 roku.:)

   Usuń
  49. Całkiem piękne propozycje. I chyba bardziej chciałabym zobaczyć RA w tej XVIII wiecznej stylizacji. :-)

   Usuń
  50. Czyli jednak porucznik Sharpe nadal ma wpływ na Ciebie.:)) Gdybyś jednak zmieniła zdanie i zechciała zobaczyć też jak prezentuje się inny mundur, to zawsze możemy zabawić się w podróże w czasie i mieć dwa w jednym. Skoro scenarzyści RH mogli zaszaleć (i to za pieniądze BBC:), to dlaczego my nie?:))

   Usuń
  51. Oops wydało się. :-) Coś w tym jest, że nie mogę wyzwolić się od dobrych wspomnień związanych z panem porucznikiem. ;-)
   I naprawdę ucieszyłby mnie każdy mundur, który Ryś miałby na sobie ( nawet strażacki ;-)). Zatem możemy zaszaleć. ( jak scenarzyści RH) :D

   Usuń
  52. A po co uwalniać się zwłaszcza, ze to dobre wspomnienia?:)
   RA w żółtym strażackim kasku? Piękne! By nie rzec szalone.:))

   Usuń
  53. No tak, ale widzisz nawet przy takiej okazji, nieświadomie, a jednak odwołuję się do Sharpe’a. ;-)
   Wiesz, doktor Alec w białym kasku latał, to i RA jako strażak w żółtym mógłby. ;-) A szaleństwem byłoby móc zobaczyć go w kasku budowniczego. ;-) Sorry RA :*

   Usuń
  54. Boba Budowniczego?:)) I jeszcze w ogrodniczkach i flanelowej koszuli w kratkę?:)) Takiej jak miał Ricky (o ile pamięć mnie nie zawiodła:)?

   Usuń
  55. Wiesz okazało się, że Daniel świetnie wygląda w kraciastej koszuli, choć raczej flanelową ona nie jest. ;-) Ale…Bob Budowniczy to zbyt wiele jak dla mnie, zwłaszcza że my tu o mundurze mówiłyśmy. :-))))

   Usuń
  56. Dobrze. Odłóżmy Boba między bajki, bo tam jego miejsce.:))) Daniel we wszystkim wygląda świetnie. Nieważne czy to kaptur zagniewanego-młodocianego, przepisowy garnitur agenta, biała koszula i "luzackie" spodnie, czy płaszcz powiewający na rowerze.:)
   Taaak ... nic dziwnego, że Guy patrzy takim zniesmaczonym wzrokiem. Miało być o nim. Wystroił się w tę swoja skórę a my tu o nie dość, że innych facetach, to jeszcze o jakiś dziwacznych (w jego pojęciu:) ciuchach gadamy.:))

   Usuń
  57. Mimo wszystko wierzę, że sir Guy to wyrozumiały jegomość. ;-) w dodatku potrafiący zadbać o swoje interesy nie tylko używając do tego swojego dezaprobującego spojrzenia. ;-)

   Usuń
  58. To nie wiem, czy powinnam bać się czy cieszyć. Bo jak patrzę na jego minę i pomyślę, że zaraz wstanie zza stołu, to aż ciarki przechodzą.:)

   Usuń

  59. Ale doskonale wiesz, że on z chmury gradowej potrafi zmienić się w czułego i hojnego faceta, zatem nie ma co się bać. ;-)

   Usuń
  60. Ja tam wolę być ostrożna. To w końcu nieobliczalny i nieprzewidywalny Gisborn, a ja zdecydowanie nie jestem Marian.:)

   Usuń
  61. I bardzo dobrze, że nie jesteś Marian i taka jak Marian, bo zobacz jak skończyła.
   Masz rację, Guy to nieprzewidywalny facet, ale spójrzmy na niego z bardziej pozytywnej perspektywy, że również potrafiłby pozytywnie zaskoczyć ( jak Marian dając jej pięknego konia). :-)

   I tym pozytywnym spojrzeniem pożegnam się dziś, dziękując za pogaduchy i życząc spokojnych RAsnów.

   Usuń
  62. To dobra, pozytywna myśl na dobRAnoc.:) Dzięki za pogaduchy, Aniu.:)

   Usuń
 2. Dziękuję za fantastyczny początek tygodnia.
  Uwielbiam Wasze dyskusje :) Eve zaproponowała również moją idealną obsadę. Tylko wtedy miałabym problem: kogo uwielbiać najbardziej?
  Sean w jakiej roli?

  Caro_la

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo proszę Caro_la. :-)
   Cieszę się, że podoba Ci się nasza dyskusja, która mnie z kolei przypomniała o „szalonych” GuyDay. :-)
   Kogo uwielbiać najbardziej??? Odpowiedź jest jedna, Ryśkowego sir Guy’a. ;-)

   Usuń
 3. O jak miło widzieć Guy'a :) Nawet z tą zdegustowaną miną :)
  Obsada Eve perfekcyjna, miałabym dylemat między Guy'em RA a szeryfem Rickmanem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aż się zarumieniłam.:)
   Dylemat byłby naprawdę poważny. Szczególnie między tymi "złymi". Miałybyśmy prawdziwy pojedynek na charyzmę i TE głosy.

   Usuń
  2. Doroto, sir Guy ze swoimi minkami jest najlepszy na każdy dzień tygodnia i na każdą pogodę. ;-)
   Macie rację, dylemat miałybyśmy okrutny, ale za to jaką rozkosz dla oczu i uszu. ;-)

   Usuń
  3. O tak, to byłaby uczta konesera serial w takiej obsadzie :)

   Usuń
  4. Tylko, że z tego wszystkiego „zapomniałyśmy” obsadzić rolę Marian. ;-)))

   Usuń
  5. Faktycznie! "Zapomniałyśmy" o Marian. Na to wygląda, że nasz "dream serial" mógłby się obyć bez niej ;)

   Caro_la

   Usuń
  6. Och co za niedopatrzenie :P W sumie Marian jest mi obojętna, więc może ją grać Lucy Griffiths ;)

   Usuń
  7. A może jednak postawiłybyśmy na zdecydowaną MariOn, która ma posprzątane w głowie i wie czego (kogo:) chce? Mogłoby wówczas zrobić się jeszcze ciekawiej.:)

   Usuń
  8. Och nie Caro_la, Marian musi być aby dochować wierności legendzie. :-)

   Myślę Doroto, że Lucy Griffiths nabyła parę umiejętności, więc może nie byłaby taka zła. ;-)

   Ciekawa propozycja Eve, tylko że mam wrażenie iż trudno będzie taką znaleźć (Cate Blanchett swego czasu nie do końca do mnie przemówiła)? ;-)

   Usuń
  9. Cate Blanchett nie przeszkadzała mi w przeciwieństwie do Robina w tymże filmie.:)
   Pytanie jest innego rodzaju: czy trzymałybyśmy się legendy, czy "lekko" zaszalały i pozwoliły Marion wybrać wedle własnego uznania.:) A nuż uwiódłby ją ... szeryf.:))

   Usuń
  10. No tak, tamten Robin bardziej do Gladiatora posobny. ;-)
   Myślę, że skoro to będzie bardziej współczesna wersja to niech Marian ma troszkę swobody w wyborze. ;-) I byłoby niezłe zamieszanie gdyby szeryf zainteresował się Marian, :D

   Usuń
  11. A ona wybrała jednak ... Małego Johna z twarzą Seana Beana.:))

   Usuń
  12. To byłaby prawdziwa rewolucja. :D Tylko co na to Robin. ;-)

   Usuń
  13. To jest niestety słaby punkt mojego planu. Tak skrzywdzić właściwego Robina ... nie, nie umiałabym.:)
   Jednak, gdy założymy, że Marion jest niezależna i niepokorna, to Robin miałby niewiele do gadania.:)

   Usuń
  14. Myślę, ż ten prawdziwy Robin nie miałby problemów z zaakceptowaniem i współdziałaniem z niezależną Marian. ;-)))

   Usuń
 4. Aniu,czytasz w moich myslach i w mailu;-).
  I tak, Guy jest zdecydowanie bezczelnie piękny.
  Pozdrawiam, Ania:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli i w Twoim przypadku Aniu zadziałał RAgen. ;-) Ze wstydem przyznam, że mogłabym godzinami gapić się na niego i nie czułabym zmęczenia. ;-)

   Również pozdrawiam. :-)

   Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.