niedziela, 30 sierpnia 2015

Nowe zdjęcie Richarda Armitage’a od Candidy Brady.

Mam nadzieję, że to kolejne zdjęcie z planu „Urban and the Shed Crew” jest zapowiedzią szybkiego pojawienia się tego filmu w kinach. 

A już nawiasem dodam, że patrząc na to zdjęcie zastanawiam się jak RA to robi, że mając w nieładzie dość dziwnej długości włosy, nosząc mało elegancką odzież wygląda tak, że trudno od niego oderwać oczy. A patrząc na ten łagodny uśmiech samemu się człowiek uśmiecha. Hmmm….


15 komentarzy:

 1. Nie Ty jedna zastanawiasz się nad tym. ^^ To chyba między innymi jego urok i to, że przystojny mężczyzna na ogół we wszystkim wygląda dobrze. A jego uśmiechowi i spojrzeniu żadna stylizacja nie przeszkadza. :D
  Też mam nadzieję, że wkrótce poznamy datę premiery i dowiemy się, czy nasze kina będą puszczać ten film (oby tak). :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, coś w tym jest że jego urok nie jest w stanie ukryć charakteryzacja. I wychodzi na to, że znów sprawdzają się słowa MillyMe, która na blogu Servetus, bardzo dawno temu napisała, że „Jego wewnętrzne piękno oświetla jego zewnętrzne piękno i świeci przez wszystkie jego role".

   Mam wrażenie, że machina promocyjna do tego filmu powoli ale ruszyła, zatem miejmy nadzieję, że już niedługo zobaczymy ten film w kinach.

   Usuń
 2. To magia, Aniu.:) I potwierdzenie teorii, że ładnemu we wszystkim ładnie. :) A może też "wina" tego, że RA prywatnie lepiej czuje się w lekko nonszalanckim stylu?:)
  Trzymam kciuki za szybkie pojawienie się Copa w kinach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację Eve, to magia, magia Rysia. :-) Hmm…być może faktycznie RA świetnie czuł się w takim ubraniu ;-)

   I oby był we wszystkich kinach.

   Usuń
  2. To dobrze, że choć w ubraniu, bo "klątwa wody" znów go dopadła.:) I sprecyzuję: trzymam kciuki za Chopa we wszystkich kinach.:)

   Usuń
  3. Niestety „klątwa wody” nie omija RA ale może RA już się przyzwyczaił do tego . ;-)

   Usuń
  4. I (też) niestety nie powoduje, że każdy film, w którym pojawia się, jest wspaniały - tak dla równowagi.:) Na szczęście, wszystko wskazuje na to, że "Urban and The Shed Crew" ma szanse przełamać złe działanie klątwy, bo tornada raczej tam nie będzie.:))

   Usuń
  5. I trzymam kciuki aby przełamał. :-) i taaak, wszystko wskazuje na to, że tornada tam nie będzie :-))))

   Usuń
 3. A mnie tam to w ogóle nie zastanawia. Jest wiele osób, zarówno kobiet, jak i mężczyzn, które w rozciągniętym swetrze i totalnym kołtunie na głowie wyglądają bardziej sexy niż połowa społeczeństwa zrobionego na bóstwo ;). Znam z autopsji ;P. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie ;).
  A RA bardziej podoba mi się w takich włosach niż takich krótkich jak np. w "Hannibalu". W krótkich wygląda brzydko.

  OT 20 września o 20:10 na HBO będzie "Epicentrum".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale ja nie twierdzę, że RA jest jedyny, który w niezbyt pięknej fryzurze i mało atrakcyjnych ciuchach wygląda tak że trudno oderwać oczy, więc nie musisz mi pisać, że jest sporo takich osób, bo ja to też doskonale wiem, też ze swojego doświadczenia, dodam.

   Usuń
  2. A ja nie twierdzę, że Ty tak twierdzisz :). Pisałam ogólnie ;)

   Usuń
  3. To może następnym razem zaznacz wyraźnie co jest Twoją opinią a co tak tylko pisane ogólnie, bo ja się w tym gubię.

   Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.