niedziela, 23 sierpnia 2015

Richard Armitage na kilku nowych promocyjnych zdjęciach do serialu „Hannibal”.

Tym razem możemy bardziej przyjrzeć się smokowi na plecach Francisa Dolarhyde’a granego przez pana Armitage’a.Źródło zdjęć FarFarAwaySite

3 komentarze:

 1. Patrząc na te zdjęcia przyszła mi myśl że chciałabym je opisać z humorem. A więc pierwsze mówi mi I am shy boy lub chce się ukryć lub róbcie mi to cholerne zdjęcie chce mieć to za sobą.Drugie zdjęcie pyta który jest z z nas większy lub mam cię już dość w moim życiu.Trzecie przedstawia zdanie pobijemy się lub zawalczmy o te życie. Czwarte czas na przerwę lub poprawę makijażu. A piąte mówi coś ty tam powiedział mam nadzieję że nic obraźliwego bo się zemszczę.
  A tak na poważnie jeszcze jeden odcinek i smok w wykonaniu Richarda przejdzie do historii kinematografii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podoba mi się Twoje rozszyfrowanie ukrytych w tych zdjęciach wiadomości. :))))
   Absolutnie się z Tobą zgadzam, że ten odcinek jest godny tego aby o nim długo nie zapomniano ( choć nie ukrywam, że lekko mnie zemdliło, ale nie mówmy o tym teraz tutaj).

   Usuń
 2. Ten tatuaż tak bardzo mi się nie podoba, że chyba bardziej się już nie da :D. No nie mogę się do niego przyzwyczaić, wygląda jak nieudany bazgroł dzieciaka ;P

  OdpowiedzUsuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.