środa, 3 czerwca 2015

Richard Armitage oficjalnym ambasadorem Fundacji "Cybersmile".


O Fundacji "Cybersmile" możecie przeczytać tutaj


Jestem zachwycony mogąc wpierać Cybersmile w wysiłkach aby Internet uczynić bardziej uprzejmym miejscem do znalezienia przyjaciół, odkrywania i zabawy. Mam nadzieję, że moje myśli i uczucia połączą się z każdym i że możemy korzystać z mediów społecznościowych i interakcją online bez lęku przed zastraszaniem, i że również wniesiemy te same uczucia życzliwości w nasze prawdziwe życie.
- Richard Amitage 

14 komentarzy:

 1. Akcja wspaniała, godna największej pochwały, a udział Rysia w niej jest jeszcze większym plusem. Wiedzieli, do kogo się zwrócić :) No i genialne zdjęcie wybrali, nie ma co :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, akcja jest wspaniała. Dziś w telewizornii widziałam reportaż na ten temat, w którym zastanawiano się w jaki sposób można pomóc przede wszystkim młodzieży, która doznała cyberprzemocy. I spawa wcale nie jest łatwa, a reportaż był o amerykańskich realiach. Prawo niby jest ale nie jest egzekwowane, rodzice nie są w stanie pomóc dzieciom bo albo gubią się w technice albo odcinają dzieci od Internetu- co też nie załatwia sprawy. Zatem jednym z rozwiązań jest uświadamianie młodych ludzi jak mogą sobie z tym radzić.

   Usuń
 2. Bardzo ciekawy wywiad RA:
  http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://www.cybersmile.org/&prev=search
  lub po angielsku
  https://www.cybersmile.org/blog/cybersmile-ambassador-richard-armitage-talks-life-online

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Jolu, właśnie umieściłam link do tego wywiadu. Nie jestem w stanie wybrać jednego czy dwóch cytatów aby umieścić na blogu bo CAŁY wywiad jest bardzo ważny i powinien dać do myślenia.

   Usuń
 3. Od bardzo dawna nie czytałam tak ciekawego wywiadu z udziałem RA, porusza on bardzo ważne kwestie współczesnego otaczającego nas świata, Który jak się okazuje ma swoje ciemne strony dobrze że zaczyna się o tym głośno mówić.Jest to taki wywiad mówiący że jeszcze jest nadzieja dla ludzi jeśli się postaramy.
  Poprzez ten wywiad który poniekąd był troszkę osobisty dla RA możemy dowiedzieć się również jakim jest człowiekiem jakie ma poglądy, jakimi osobami się otacza żeby czuć się dobrze, że nie łatwo mu było na początku kariery odnaleźć się w show biznesie, Patrząc na całokształt jego osoby słuchając co ma do powiedzenia można wnioskować że to taki "arkenstone"wyjątek od reguły. Miliony fanek kochają go za jego kreację filmowe a prywatnie to też bardzo interesujący człowiek. Fajną wybrał muzę na koniec wywiadu Pozdrawiam Paula

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś RA poddał w wątpliwość fakt, czy ktoś chciałby słuchać o tym co ma do powiedzenia na inne tematy niż jego filmu ( sorki, cytuję z pamięci) i już wówczas większość z nas chciałaby móc usłyszeć coś więcej na temat jego poglądów. A teraz ten wywiad udowadnia, że mówi mądrze i bardzo jasno na temat ważnych spraw. I masz rację RA to prawdziwy Arcyklejnot i to pod każdym względem. I powiem Ci, że właśnie to co i jak mówił w wywiadach ( chociaż unikał tak poważnych tematów) to najbardziej mnie w nim zafascynowało.
   Również pozdrawiam.

   Usuń
  2. Całkowicie się z Tobą zgadzam, Aniu. Mówi mądrze, prosto i aż dziwne, że tak oczywiste rzeczy trzeba niektórym uświadamiać. I ma taką nieśmiałą nadzieję, że to będzie początek wypowiedzi na tematy nie tylko filmowe.:)

   Usuń
  3. Tak, to przykre że wydawałyby się proste i oczywiste sprawy trzeba innym tłumaczyć, ale z drugiej strony dobrze, że ktoś kogo tylu darzy estymą zwraca uwagę na to czym jest cyberprzemoc. I również mam nadzieję, że teraz kiedy zobaczy, że jest słuchanym będzie wypowiadać się nie tylko o swojej pracy.

   Usuń
  4. Albo znów zamknie się w sobie czekając na jakąś ważną okazję do podzielenia się swoimi poglądami i myślami. Czytałam ten wywiad z wielką przyjemnością, bo dziś tak wielu głupców zalewa nas swoimi płytkimi myślami, a media tak mało promują ludzi mądrych.

   Usuń
  5. Bo łatwiej jest wypromować głupotę Anushko. I mam nadzieję, że Ryś więcej będzie mówił o trudnych sprawach, chociażby ze względu na promocję do „The Urban and the Shed Crew”

   Usuń
  6. I na głupocie ma się większe zyski. :/
   Też mam taką nadzieję, czas pokaże jak będzie.

   Usuń
  7. Tak, bo łatwiej ją sprzedać

   Usuń
 4. Kochane Siostry, ja myślę że Rysiek bardzo kocha ludzi, chce ustrzec szczególnie młodych przed zagrożeniami sieci. Z każdej złej postaci potrafi wydobyć dobro w tak wspaniały sposób, że widz zamiast gardzić postacią to ją kocha. W szkole nie był lubiany wydaje mi się ze względu na to, że wolał książki niż piłkę, był typem samotnika, kochał swoją samotność i było mu z nią dobrze.
  Jednak dokuczania rówieśników bardzo przeżywał. Rysiek wie z własnego doświadczenia co się dzieje z młodym człowiekiem i dlatego chce im pomóc.
  On jest nie tylko wspaniałym aktorem, ale również wspaniałym człowiekiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo dzieci, nie tylko w szkole potrafią być bardzo okrutne dla inności. A z tego co RA mówi o sobie był troszkę inny od rówieśników. Ale to mądry człowiek i fajnie, że chce pomóc innym.
   I zgadam się z Tobą Jolu to nie tylko wielki artysta, aktor ale człowiek z niesamowitą osobowością.

   Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.