sobota, 27 czerwca 2015

Richard Armitage jako Epifanes.

Wprawdzie ciężko to zauważyć przeglądając programy telewizyjne, ale w niedzielę w TVP2 będzie emitowana druga część mini-serialu „Kleopatra”, w którym to Richard Armitage zagrał Epifanesa. Dzięki Eve za info. 
Źródło zdjęcia RANet.


I dodam, że trzeba będzie bardzo wytężyć oko, gdyż nie była to zbyt duża rola pana Armitage’a. A tym którym to się nie uda, tutaj sceny z RA z tego serialu. 

16 komentarzy:

 1. W tamtym tygodniu trafiłam na końcówkę i zastanawiałam się czy już go przegapiłam.^^ Dobrze wiedzieć, że zagrał w drugiej części to włączę jutro tv. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie w zeszłą niedzielę też nie udało się zobaczyć RA w telewizornii, ale spróbuję jutro. ;-)

   Usuń
 2. Aniu, ależ nie ma za co.:) Epifanesa wprawdzie jak na lekarstwo, ale widok RA w stroju legionisty ...niezapomniany.:) A mina gdy patrzy na umierającego Gattiusa prawdziwie Lucasowa.:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak, to była zapowiedź Lucasa. :D
   Ja to się śmiałam, że Oktawian nie mógł przegrać z Antoniuszem mając Thorina u boku. ;)
   A na poważnie to przeżyłam seans tego filmu (niestety kiepskiego) dla tych kilku migawek zacieszającego RA. To były najlepsze sceny - wszyscy tacy poważni, a on jedyny z bananem na twarzy.

   Usuń
  2. Bo ten film ... jest zrealizowany w konwencji RH. Błędów tyle, że szkoda mówić.:) Mina Lucasa rekompensuje w pewnym stopniu to, że RA nie wypowiada ani słowa.:)

   Usuń
  3. To fakt, moja siostra była bardzo zawiedziona historyczną nieścisłością.
   Hmm, jakiś mało inteligentny człowiek obsadził RA w roli niemowy, dobrze, że często stał koło Ruperta Gravesa, to łapał się czasem w kadrze. Ale wiadomo nie każdy ma łatwy początek kariery, więc wybaczam mu ten film. ^^

   Usuń
  4. Początki nie są łatwe i nie wiem, czy nie znalazłyby się role, które wymagałby większej siły przebaczenia.:) Ale film ma jeden niezaprzeczalny plus: Oktawian/inspektor Lestrade (R. Graves), Olympos/Amanjit (A. Malik), Ahenobarbus/Patric Harper (D. O'Malley), Grattius/Alliser Thorne (O. Teale) ... i tak można długo szukać "znajomych" twarzy. O T. Daltonie nie wspominam, bo to nie "mój" Cezar.:)

   Usuń
  5. Jasne, że tak. Poza tym często właśnie znajome twarze sprawiają, że człowiek coś ogląda, choć jest to marny film. A co do Daltona - to też dla mnie ani Cezar, ani Bond itd. :D

   Usuń
  6. O! To poza sympatią do RA łączy nas chyba ... inny rodzaj "sympatii" dla T. Daltona.:) Cezar jest tylko jeden i ma twarz C. Hinds'a.:)

   Usuń
  7. Oj tak, na to wychodzi. Ale dla mnie Ciarán to nie tylko jedyny Cezar (genialna rola), ale i Edward Rochester. :)

   Usuń
  8. "Tego" Rochestera nie widziałam, przyznaję. Muszę nadrobić.:) C. Hinds'a lubię jeszcze w "Poza podejrzeniem".

   Usuń
  9. Niestety i tym razem nie udało mi się obejrzeć RA w tym filmie, zatem pozostaje mi zerknąć na podlinkowane wideo. Ale cieszę się, że Wam się udało.

   Usuń
 3. To ja mam w takim razie do obejrzenia "Poza podejrzeniem". :)

  OdpowiedzUsuń
 4. To miłego oglądania.:) Znalazłam już "zaległego" Rochestera.:)

  OdpowiedzUsuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.