poniedziałek, 8 czerwca 2015

Pierwsze zdjęcie Richarda Armitage’a z filmu „Pielgrzymka”.

Źródło zdjęcia i więcej zdjęć: hollywoodreporter.com
Wprawdzie gdzieś tam po drodze w oczekiwaniu na ten film, zdążyliśmy się już dowiedzieć kogo gra pan Armitage w "Pielgrzymce" (przypomnę, że Raymonda De Merville’a) ale opis jaki daje hollywoodreporter.com też mi się podoba. ;-)


"Armitage przedstawia mizantropijnego rycerza z którym mnisi są zmuszeni do dzielenia się swoją podróżą". 


22 komentarze:

 1. Śmieszna ta fryzurka :D ale jest moja ukochana brodaaaa ;) Ostatnio jesteśmy rozpieszczane, co dziewczyny? Co chwila nowe rzeczy związane z Richardem ;) Ciekawe czy Mnisi są też zmuszeni do dzielenia się jałmużną ;)
  Moemi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może faktycznie troszkę śmieszna ta fryzurka, ale dzięki temu mamy zupełnie innego RA i to jest fajne! I nie będę narzekać na to nas rozpieszczanie ;-)

   Usuń
 2. Nic mnie tak dziś nie rozbawiło jak grzywka RA i zwięzły opis jego postaci. :D Jeszcze bardziej nie mogę doczekać się tego filmu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie też, mnie też :D ( sorry RA :*)

   Usuń
 3. Ojej, co za fryz (przyłączam się do grona rozbawionych)! :D Niemniej jednak zainteresuję się tym filmem, rycerskie klimaty są mi bliższe niż Hannibal. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli jest nas więcej ( więc może to i lepiej, że Ryś nie gra mnicha z tonsurą ;-)) zarówno rozbawionych i lubiących rycerzy

   Usuń
 4. Aż strach go sobie takiego wyobrazić. Wtedy umarłabym ze śmiechu. ^^ Rycerz jak najbardziej wystarczy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I niech mi Ryś wybaczy ale ja chyba też :D

   Usuń
 5. Naprawdę nie chciałybyście RA w roli niemego mnicha, z mroczne przeszłością i ... tonsurą? :) Nie wierzę.:) Pomyślcie co mógłby zrobić samymi tylko oczami i gestami!:)
  Fryzurkę Raymonda przełknę, wcale nie jest tak źle, ale piękne jest to, że to nie średniowiecze rodem z RH. A jak RA, znaczy Raymond zamachnie się mieczem ... to trup nie tylko dosłowny będzie się ścielił.:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja wiem, że byłby świetnym niemym mnichem ale wolę pakiet oczy + gesty + głos.

   Usuń
  2. Oczywiście, że „pełen pakiet” jest najbardziej warty oglądania ;-)

   Usuń
 6. Z ta fryzurką nasz ulubieniec jest nie do poznania. Rysiek potrafi się zmieniać jak kameleon.
  Ja lubię być tak rozpieszczana postaciami Ryśka. Ryśkowe oczy na filmie będą bardziej wyraziste.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też lubię Jolu, gdy takie fajne RAzdjęcia się pojawiają. Wydaje się, że ta postać nie będzie zbyt rozmowna, więc myślę że znów będziemy musieli czytać z jego twarzy, a co za tym idzie jest szansa na fajne zbliżenia. :) W każdym razie tak sobie marzę. ;-)

   Usuń
 7. Jak zobaczyłam to zdjęcie miałam wrażenie że widzę Jaimiego Lannistera z Gry o tron. Tak mi się skojarzyło. Dziewczyny nie wiem czy pamiętacie ale Richard w tym filmie ma mówić po francusku (staro francuskim ) mam nadzieję że go przetłumaczą. Pozdrawiam Paula

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gry o tron nie oglądam, ale skoro takie miałaś skojarzenie, to sprawdzę ;-) A wiesz, że nie brałam pod uwagę, że mogliby nie przetłumaczyć jego starofrancuskich kwestii…och…nie mogą tego zrobić!
   Również pozdrawiam :-)

   Usuń
 8. Jak zobaczyłam to zdjęcie to skojarzył mi się Jaimie Lannister z Gry o tron. Nie wiem czy pamiętacie dziewczyny ale Richard w tym filmie ma mówić po francusku (staro francusku) mam nadzieję że go przetłumaczą. Pozdrawiam Paula

  OdpowiedzUsuń
 9. sorki że dwa razy się wpisało ale miałam problem techniczny.

  OdpowiedzUsuń
 10. Pierwsze skojarzenie, jak zobaczyłam zdjęcie, było z Jeremym Ironsem, zwłaszcza w Eragonie ;))
  A mnie ta fryzura aż tak bardzo nie bawi, znacznie bardziej bawi mnie fryz Percy'ego Courtenaya, to jest prawdziwy koszmar ;P. W sumie całość na tym zdjęciu wygląda świetnie i nawet broda mi się podoba (sama jestem w szoku :D).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O miło usłyszeć, że podoba Ci się zarost Raymonda;-) A Percy Courtenay, och to stare czasy, ale fakt niezbyt atrakcyjnie RA wyglądał w tej fryzurze, ale może to dobrze bo Percy’go trudno lubić. ;-)

   Usuń
 11. Oj tam dziewczyny fryzury taki sobie może na innym zdjęciu będzie lepiej, ale ja lubię go w brodzie jest taki męski . I ta zbroja nie mogę się doczekać filmu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też nie mogę się doczekać tego filmu. I z niecierpliwością czekam na kolejne promocyjne zdjęcie. A broda, no cóż…nauczyłam się ją lubić. ;-)

   Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.