poniedziałek, 22 czerwca 2015

Trzy tweety, lub czego możemy spodziewać się w Hannibalu?
Potrzebne tłumaczenie? Jeśli tak, to w wielkim skrócie:

Bryan Fuller (1-szy tweet): Możesz wygrać wydruk CzerwonegoSmoka z planu Hannibala z DinnerPartyShow.
Richard Armitage (2-gi tweet): Czy CzerwonySmok ma na sobie ubranie?
Brayan Fuller (3-ci tweet): CzerwonySmok nie, ale ty tak!

8 komentarzy:

 1. Hmmm... ja to się chyba muszę przespać z tymi tweetami. I cierpliwie poczekać na odpowiedź na ekranie.
  ... choć i tak już ją znam :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Że będzie ( wszystko) zamazane? ;-) Ale i tak rozbroił mnie RA hashtag „ nervous” :-)

   Usuń
 2. Ja mam nadzieję, że możemy spodziewać się czegoś lepszego niż to, co zobaczyliśmy do tej pory ;). Trzeci odcinek już był trochę lepszy, ale generalnie ten sezon jest jak dotąd najsłabszy.
  A jeśli ktoś jeszcze nie wie, a chciałby wiedzieć, to ten sezon jest ostatni, chyba że inna stacja przejmie serial.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tym przejęciem to pewnie nie wyjdzie. Ostatnio nie jest to zbyt popularne w USA. Mówi się trudno i płynie się dalej. Mam tylko nadzieję, że NBC dotrzyma słowa i puści cały 3. sezon, bo do ósmego odcinka został nam już tylko miesiąc. ^^

   Usuń
  2. Nie widziałam dwóch pierwszych sezonów, ale po tym co widziałam przez te trzy odcinki zaczęłam mocno się zastanawiać co miłośnicy tego serialu w tym widzą. Ale o gustach się nie dyskutuje, więc zamilknę.
   Widziałam info ( nawet umieściłam ją na facebookowym profilu bloga), że to ostatni sezon, ba nawet widziałam że jest petycja aby stacja nie rezygnowała z serialu ( a mnie aż kusiło, aby poszukać petycję, która będzie prośbą o zupełnie coś innego ;-))

   I podobnie jak Anushka mam nadzieję, że będziemy mogli zobaczyć to co zrobił RA w tym sezonie Hannibala.

   Usuń
  3. Hehe, no wiesz Aniu, jesteś okrutna ;D. Akurat trzeci odcinek oglądałam u rodziców z tatą i pod koniec stwierdził, że jak można do północy siedzieć i na to patrzeć, a ja biedna mogłam tylko rozłożyć ręce i powiedzieć "ale poprzednie sezony były inne" :)). Nie jestem jakąś wielką fanką, ale uwielbiam thrillery i horrory, więc serial odpowiada moim gustom. Ale niestety trzeci sezon leży pod względem fabularnym.
   Też widziałam petycję, ale nie podpisałam ;). Widziałam też #savehannibal. Trochę mi jednak szkoda zmarnowanego potencjału, bo serial naprawdę ma ogromny potencjał ;)
   Z moich informacji wynika, że ten sezon ma zostać wyemitowany, po prostu nie będzie kolejnego :)
   Przepraszam, ale rzadko wchodzę na Twojego face'a. Jestem niefacebookowa, nietwitterowa i nieinstagramowa i po prostu nie mam nawyku wchodzić na takie strony ;). Zwyczajnie o tym zapominam :)

   Usuń
  4. Ja okrutna, Jeannette? Ależ skąd ;-) I wiesz jakoś rozumiem Twoich rodziców.:-) Kiedy zaczęłam oglądać ten serial to naprawdę robiłam to z dużym obiektywizmem, że tak to ujmę. Ale serial wydaje mi się niezwykle nudnym i… i na tym poprzestanę, więc może to i lepiej że nie przeciągali go na siłę na kolejne sezony.

   I nie nikt nie ma obowiązku zaglądania na blogowego facebooka. Po prostu nie umieszczam tu wszystkich informacji jakie uda mi się dostrzec, czasem część wrzucam na FB, aby „były zapisane”.

   Usuń
  5. No cóż, ja też rozumiem tatę, bo sama uważam, że ten sezon jest nudny, a odcinki ciągną się niemiłosiernie ;). I już mam dość tych ślimaków ;P. Kiedyś takie ujęcia były świetnym dopełnieniem, teraz zajmują 3/4 czasu.

   Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.