piątek, 26 maja 2017

Czy to głos Richarda Armitage’a?

Który można usłyszeć pod koniec poniższego zwiastuna, mówiący „the man who'll kill Dracula”. 

2 komentarze:

 1. Moim zdaniem to Ryś ale jego wypowiedź brzmi jakby każde słowo było osobno nagrane. Przynajmniej takie odnoszę wrażenie. A wiecie co to jest Castlevania? Wygląda na anime ale nie wiem o czym ;P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zastanawiałam się nad tym co słyszę, bo głos nie był taki do którego jestem przyzwyczajony, czyli miękki i ciepły, ale pomyślałam sobie, że być może nagrywał to w trakcie lub po udziału w spektaklu „Love, love, love”, gdzie słychać było wpływ palenia papierosów na delikatność jego głosu.

   Dziś Ryś zaskoczył swoim tweetem, potwierdzający …no właśnie nie do końca wiem czy to jest potwierdzenie jego udziału w tym projekcie. Z tego co zdążyłam się zorientować to „Castlevania” to gra na podstawie której Netflix wyemituje animowany serial. Jak rozumiem fabuła będzie kręcić się wokoło pogromcy wampirów.

   Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.