niedziela, 21 maja 2017

Wielodniowe RA Wyzwanie, czyli rozpalić zRYSIOwanie. #24:Która postać jest Tobie najbardziej bliska.


Kontynuacja z tego miejsca. Przypomnę, że pomysłodawczynią tego wyzwania jest Guylty, która prowadzi blog Guylty Pleasure.

#24:Która postać jest Tobie najbardziej bliska. 

Doprecyzuję pytanie, posiłkując się znaczeniem słowa „relatable”, czyli postać najbardziej bliska ze względu na możliwe zrozumienie lub współczucie z powodu podobieństw do siebie lub własnych doświadczeń życiowych.

Teraz myślę, że mam sporo podobnych doświadczeń jak John Standring. Począwszy od życia w małej społeczności (choć nie na wsi), przez dorastanie wśród dorosłych osób (moje kuzynostwo ze strony matki jest starsze ode mnie średnio ok. 18 lat) przez fakt dbania o starzejących się rodziców, a na wcześnie rozpoczętej pracy zawodowej kończąc. Do tego wszystkiego dorzucę jeszcze moją nieśmiałość. Może nie aż tak mocną jak u Johna, ale równie mocno utrudniającą mi życie. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.