niedziela, 21 maja 2017

Wielodniowe RA Wyzwanie, czyli rozpalić zRYSIOwanie. #25:Ulubiony rekwizyt RA-postaci.


Kontynuacja z tego miejsca. Przypomnę, że pomysłodawczynią tego wyzwania jest Guylty, która prowadzi blog Guylty Pleasure.#25:Ulubiony rekwizyt RA-postaci.Nie mam jednego ulubionego rekwizytu. Jednak sądzę, że będzie to każdy przedmiot, który współgra z pięknymi dłońmi mojego ulubionego aktora, do których jak tu wiadomo, mam wielką słabość. Zatem może to być:
- kieliszek,

Richard Armitage,Mulligan, Zrysiowana

- kubek z kawą,
Richard Armitage, Lucas North, Zrysiowana


- plastikowy kubek do wody, 
Richard Armitage, Lucas North, Zrysiowana, Spooks

- filiżanka z herbatą, 
Richard Armitage

- kufel z piwem, 
Richard Armitage, John Standring,

- telefon, 
Richard Armitage, Lucas North, Spooks, Zrysiowana

- kran, 
Richard Armitage, Lucas North, Spooks, Zrysiowana

- kierownica, 
Richard Armitage, Lucas North, Spooks, Zrysiowana

- broń, 


- notes, 


- a nawet pałeczki do jedzenia.4 komentarze:

 1. Aniu <3 nie chciałabym potraktować dłoni Rysia przedmiotowo ale to jego rekwizyt, który zawsze ma przy sobie i też od razu przyszły mi one do głowy ;) i jest bardzo rozpoznawalny ;)
  Muszę nadrobić pozostałe RA wyzwania :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że masz rację. jego piękne dłonie są jego warsztatem pracy, zatem i szczególnym rekwizytem. I tak sobie myślę, że RA jak również twórcy filmowi doskonale zdają sobie sprawę z ich piękna i z tej rozpoznawalności, jak to nazwałaś, robiąc częste zbliżenia na te jego dłonie.
   Miło mi, że chcesz zajrzeć do pozostałych odpowiedzi RA-wyzwania. :-)

   Usuń
 2. Kieliszek Mulligana? Zgadzam się całkowicie i dorzucam do kompletu widelec oraz rękawiczki. Niestety John nie ściągał ich (wiadomo dlaczego:) w taki sposób jak Lucas, Guy czy Daniel ... Hmmm, jaka szkoda ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda wymienieni przez Ciebie panowie w bardzo charakterystyczny sposób zdejmowali rękawice. A Mulligan jest wręcz hipnotyzujący z tym kieliszkiem i widelcem. ;-)

   Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.