wtorek, 9 maja 2017

Wielodniowe RA Wyzwanie, czyli rozpalić zRYSIOwanie. #17: Postać którą kochasz nienawidzić.


Kontynuacja z tego miejsca. Przypomnę, że pomysłodawczynią tego wyzwania jest Guylty, która prowadzi blog Guylty Pleasure.


#17: Postać którą kochasz nienawidzić.

To jest kolejne trudne pytanie. Ale jak napisałam w odpowiedzi na poprzednie, nie potrafię nienawidzić jakąkolwiek postać graną przez pana Armitage’a. Zatem może tym razem odpowiadając na RA-Wyzwanie, podam postać, którą trudno mi zrozumieć. Postać, której spójność scenariuszowa jest mocno naciągana, że tak to ujmę. To powoduje, że nie akceptuję Johna Batemana. I nie zmieni tego jego piękny pocałunek z Maya’ą Lahan.


Czy jego piękny czarny podkoszulek. 


Zamieszczone tu gify ze „Spooks” 9 pochodzą od  Circusgifs

2 komentarze:

 1. Thorin - nie znoszę tego humorzastego, grubawego pokurcza :P ;)

  Animka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ałć! Mimo, że Thorin nie jest moją ulubioną RA postacią to nie nazwałabym go pokurczem. ;-))) Ale dzięki za Twoją odpowiedź Animko. :-)

   Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.