niedziela, 7 maja 2017

Wielodniowe RA Wyzwanie, czyli rozpalić zRYSIOwanie. Pytania #15 i #16.Kontynuacja z tego miejsca. Przypomnę, że pomysłodawczynią tego wyzwania jest Guylty, która prowadzi blog Guylty Pleasure.

#15: Postać, którą ktoś inny kocha a Ty nienawidzisz.

To jest bardzo trudne pytanie. Bo tak naprawdę trudno jest nienawidzić jakąkolwiek postać graną przez pana Armitage’a. Nawet tą, jak Francis Dolarhyde, o której wiemy, że jest bardzo zła. Że nie wspomnę o tym, iż trudno mi uwierzyć, aby ktoś tu w RAfandomie, mógłby kochać Francisa (postać, a nie sposób w jaki została powołana do życia przez pana Armitage’a). Mogę wskazać taką, którą bardziej lub mniej lubię, ale to nie będzie odpowiedź na pytanie nr 15.

#16: Postać, którą ktoś inny nienawidzi a Ty ją kochasz.

Tu działa podobny mechanizm jak przy pytaniu nr 15. Zatem i na to pytanie nie mam odpowiedzi. 

5 komentarzy:

 1. Oj, to ciężkie pytania.:) Nie mogę powiedzieć, że nienawidzę którejś z RApostaci. Są takie, które lubię mniej, takie, które lubię bardziej, wreszcie takie,które są mi szczególnie bliskie. Powtórzę to, co napisałam pod poprzednim postem i może (będąc w mniejszości:) nie narażę się wielbicielkom Guya, ale to chyba jego najmniej lubię. Natomiast w jakiś dziwny sposób darzę sympatią Percy'ego, który, z tego co wiem, nie jest - ujmijmy to łagodnie - specjalnie popularny:).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ukrywam, że i mnie zaskoczyły te pytania, zresztą nie tylko te. ;-)

   Oki, rozumiem Twoją niechęć do Guy’a. :-) Jak również Twoją sympatię dla Percy’ego. Teoretycznie powinno się go nienawidzić, ale przecież on też przeżył rozczarowanie małżeństwem z Marie, której bardziej zależało na karierze niż na rodzinie. Nie znaczy to, że go bronię ale jak zwykle z RApostaciami bywa, próbuję go choć troszkę zrozumieć.

   Usuń
  2. Cóż ... niektóre są dość "trudne" i nie tak łatwo znaleźć jednoznaczną odpowiedź.:)
   Dzięki za zrozumienie.:) Teoretycznie Percy zasługuje na miano skończonego drania (w zasadzie w pełni zasłużone), tylko, że tak jak w przypadku innych RApostaci, on również nie jest do końca zły.

   Usuń
  3. I to, nie do końca jednoznaczne spojrzenie na postać, to zasługa RA, jak sądzę.

   Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.