sobota, 27 maja 2017

Wielodniowe RA Wyzwanie, czyli rozpalić zRYSIOwanie. #28: Ulubiony punkt kulminacyjny.

Kontynuacja z tego miejsca. Przypomnę, że pomysłodawczynią tego wyzwania jest Guylty, która prowadzi blog Guylty Pleasure.

#28: Ulubiony punkt kulminacyjny ( tj. finał serialu, bitwa, konkluzja wątku).

Jest kilka końcowych scen które nie są mi obojętne. Zaliczam do nich śmierć Thorina z „Hobbita”, śmierć Marian z serialu „Robin Hood” ( tak, tą scenę, ale co może być szokującym, nie ze względu na Marian), śmierć sir Guy’a („Robin Hood”), więzienną rozmowę Mulligana z Ellie z „Moving On”, jak również końcową scenę z „The Crucible”. Jednak moim ulubionym zakończeniem jest peronowa scena kończąca „North and South”. Może dlatego, że dla mnie, tak naprawdę wszystko, całe moje zRYSIOwanie, zaczęło się od tej sceny. Zamieszczone tu gify pochodzą od CircusGifs

2 komentarze:

 1. Ach ... scena peronowa ... można oglądać bez końca ...:)
  U mnie na pierwszym miejscu bezapelacyjnie pozostaje rozmowa Johna M. z Ellie w więzieniu, a tuż za nią ostatnie spotkanie Portera z Collinsonem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sama już nie pamiętam ile razy widziałam tą scenę. Czasem miałam wrażenie, że moje DVD samo ustawiało się na tej scenie. ;-)
   Tak, rozwiązanie sporów panów Portera i Collinsona to również przejmujące zakończenie. A John M. w rozmowie z Ellie poraża szczerością.

   Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.