niedziela, 19 lipca 2015

Hannibal 3x08 Promo "The Great Red Dragon" (HD)

\


Czerwony Smok jest tu naprawdę przerażający, o czym, mam nadzieję, przekonamy się w najbliższy piątek. 

6 komentarzy:

 1. Masz rację Aniu, jest bardzo przerażający. Oglądając ten filmik uświadomiłam sobie, że jest o wiele bardziej przerażający niż sam Hannibal, przy Francisie Lecter ze swoim upodobaniem do konsumpcji ludzkiego mięsa jest niegroźny, robi to, bo lubi. Francis jest ogarnięty jakąś przerażającą ideologią, i to czyni go o wiele bardziej mrocznym. Nie mogę się doczekać, by go zobaczyć na ekranie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie też mocno zmroziło gdy zobaczyłam tych parę sekund szaleństwa Francisa. I myślę, że podczas oglądania nie będziemy ziewać ;-)

   Usuń
 2. A to już Kate za tydzień :D Moemi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I całe szczęście, że są powtórki ;-)

   Usuń
 3. Myślałam, że po CC zapowiedź odcinka będzie dla mnie bardziej strawna. Myliłam się. Widzieć Francisa planującego morderstwa to jedno, a widzieć efekty to drugie. I to jest faktycznie bardzo przerażające.
  Ach, jeszcze tylko kilka dni...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że AXN utrzyma harmonogram i kolejna część Hannibala będzie w piątek.

   Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.