czwartek, 23 lipca 2015

Hannibal - Post Mortem: Episode 308 (Digital Exclusive)

16 komentarzy:

 1. Jejku! Nie mówcie mi, że przegapiłam! Rano o 6 czasem widzę to "Post mortem" na AXN, ale nie zdawałam sobie sprawy, że to w czwartki. Myślałam, że jak trafię, to jest - w końcu 6 rano to barbarzyńska pora, absolutnie NIE na myślenie :) A tu przed chwilą sprawdziłam w programie że istotnie, był dziś i nie będzie do kolejnej środy włącznie. Pytanie tylko, czy odcinek z Rysiem był dziś, czy będzie za tydzień. Na AXN są dłuższe te odcineczki, może to powyżej to tylko fragment, jakaś zapowiedź?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przypuszczam, że to tylko fragment, bo tak naprawdę RA zbyt dużo nie powiedział, to raz. Dwa Guillermo Navarro praktycznie nic nie powiedział. A trzy z tego co wiem Post Mortem ukazuje się po emisji danego odcinka, a przecież wszyscy czekamy na pojawienie się Czerwonego Smoka. Doprawdy dziwna ta promocja.

   Usuń
  2. W takim razie wychodziłoby na to, że u nas zawieszą "Post mortem" aż do emisji 8 odcinka. No to wychodzi na to, że sobie poczekamy i na to, i na to. Swoją drogą, czy AXN jakoś oficjalnie poinformowało o tym nieładnym zachowaniu względem widzów? Jest jakiś komunikat, w którym mówią i przepraszają za zawieszenie serialu? Bo w końcu się pogubiłam, szukałam, ale nic nie znalazłam na ich fb.

   Usuń
  3. Tak, wygląda na to że wszystko przesunie się w czasie. A odpowiadając na Twoje pytanie, pod postem parę pięter niżej Anonimowa napisała, że na FB AXN umieszczono taką informację
   (http://zrysiowana.blogspot.com/2015/07/emisja-hannibala-w-axn.html?showComment=1437598018699#c4583403746875844076 )
   ale ja też nie mogę nic znaleźć. Ale to mnie nie dziwi, bo ich posty z „Czerwonym Smokiem” też poznikały…

   Usuń
 2. Według mnie to tylko krótki wstęp do tego by zagłębić się w postać/ temat. Osoba prowadząca wywiad (nie pamiętam nazwiska) rozmawiała ze wszystkimi z obsady, filmiki są dostępne na youtube. Ciekawi mnie z jakiego to okresu ten króciutki wywiad. Na plus jest to że jego nazwisko wypowiedziano poprawnie no i sam świetnie wygląda i jest bez brody. Na minus dałabym tą koszulkę która mi trochę nie pasuje i podwinięte nogawki spodni nienawidzę - skracają jego długie nogi ale to tylko moje zdanie. Pozdrawiam Paula

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jak napisałam Kate, również uważam że to wstęp skoro zbyt dużo RA nie powiedział, a Navarro praktycznie nic. A czas trudno powiedzieć, na pewno po nagraniu całego materiału.:) Co do stroju Rysia, no cóż jest lekko nieformalny jak i pozostałych rozmówców, więc nie jest tak źle. Mnie rozczuliła radość RA ze tego współrozmówcą jest Navarro, zwłaszcza gdy przypomnę sobie jego tego tweeta

   Usuń
 3. Informacja o tym, że odcinki będą przesunięte znajduje się w komentarzach w "postach na stronę" podał to jeden z komentujących, samo AXN nigdzie nie podało informacji na ten temat ,a wydaje mi się, że musiano wiedzieć o tym wcześniej ponieważ nie było w telewizji zapowiedzi odcinków z " Czerwonym smokiem". Fatalnie to świadczy o stacji i jej szacunku do oglądających.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za wyjaśnienie, zapewne dlatego nie mogłam znaleźć tej informacji. Też polityka informacyjna AXN nie tylko na facebooku bardzo mnie zirytowała w ostatnich dniach. Przecież nie straciliby na oglądalności, gdyby napisali wprost co i jak.

   Usuń
 4. Dlaczego dzisiaj o 23:00 nie ma s3e8 ? Tylko odcinki które już widziałem s3e1 s3e2

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie znam odpowiedzi na to pytanie, Anonimowa. Ale zastanawiałyśmy się na tym w tym poście.

   Usuń
  2. @zRYSIOwana
   Bardzo dziękuję za odpowiedź, jakoś się obejdzie bez lektora
   Na N24 napisy mają 99% już są sprawdzane, chociaż nie wiem po co jak robił je igloo666:Grupa Hatak

   Usuń
  3. Dzięki Anonimowy:-) Też wolę usłyszeć głos RA, nawet jeśli zniekształcony przez wadę wymowy jego postaci.

   Usuń
 5. No i mamy napisy z rana miła niespodzianka s3e8 :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeśli nie znalazłeś to proszę bardzo
  http://napisy24.pl/download?napisId=87443

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :-) Odcinek obejrzany :-)

   Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.