niedziela, 26 lipca 2015

Promocyjne zdjęcia serialu „Hannibal”, kolejna odsłona.

Więcej na Farfarawaysite.com.


I dwa zdjęcia od Loretty Ramos.


2 komentarze:

 1. Trzeba przyznać że RA jest świetnie zbudowany. Ani grama zbędnej tkanki tłuszczowej.Wspomniałyście we wcześniejszych rozmowach że Francis jest gładko ogolony ciekawe czy RA poddał się woskowania całego ciała. Jeśli tak to musiało go zaboleć mógł się przekonać przez co przechodzą kobiety by pięknie wyglądać dla sprawy.
  Dla mnie pierwszy odcinek z Francisem był mało odkrywczy bo wszystko wcześniej widziałyśmy w zapowiedziach. Plusem było pokazanie głosu smoka w jego głowie, scena przed lustrem jak wydaję dźwięki i ostatnia z ząbkami w szklance. Patrząc na RA faktycznie ma się wrażenie że widzę Francisa a nie jego samego. Szkoda tylko że wszystkie sceny bez ubrania były już w pierwszym odcinku mogli to bardziej rozrzucić na pozostałe odcinki byłoby ciekawiej. Jeśli będą pokazywać wszystkie ważniejsze sceny przed emisją odcinka to zabraknie nam elementu zaskoczenia szkoda by było.Pozdrawiam Paula

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Patrząc na te zdjęcia jak i na pierwszy odcinek, to wydaje się że Francis jest wydepilowany. I mam nadzieję, że RA zniósł to dzielnie. ;-)

   Prawdę mówiąc kiedy oglądałam 8 odcinek to zastanawiałam się czy czegoś nie pomyliłam i przypadkiem nie oglądam zwiastuna, bo tak jak mówisz „prawie” wszystko już widzieliśmy. I masz rację Paulo, na ekranie to był Francis ze swoimi demonami w głowie. RA był niesamowity, bo mimo że nie wypowiedział żadnego słowa to wywarł ogromne wrażenie. Co do scen bez ubrania i umieszczenia ich w pierwszym odcinku z RA, to jak dla mnie to bardziej wyglądało na zwrócenie uwagi na ten serial poprzez piękne ciało RA. A czy będzie więcej takich scen? Hmm…zobaczymy.

   Również pozdrawiam:*

   Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.