niedziela, 12 lipca 2015

Słodki Czerwony Smok od Bryana Fullera.

12 komentarzy:

 1. Ależ on ma PIĘKNE oczy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak, bardzo piękne. Mnie urzekło to spojrzenie, takie bardzo łagodne, chociaż to niezbyt trafne określenie, ale inne mi nie przychodzi do głowy...

   Usuń
  2. Ależ Aniu! Tu jest naprawdę łagodne. U obu smoków.:)

   Usuń
  3. Tak, to prawda Eve, że spojrzenie jest tu bardzo łagodne, ale mnie chodziło a nie potrafiłam tego wyrazić, że Ryś spogląda tu z pewną czułością. Rzadko na zdjęciach można to spojrzenie zobaczyć ( może nie wszystkich nim obdarza), ostatnio jeśli się nie mylę podobne było w lutym, gdy przygryzał kartę z Thorinem.

   Usuń
  4. A wiesz, że rzeczywiście.:) Sprawdziłam tamto zdjęcie i wydaje mi się, że był bardziej rozbawiony, ale to tylko subiektywne wrażenie. To spojrzenie jest pełne ciepła.:)

   Usuń
  5. Wygląda na to, że podczas tegorocznego Comic-Con też się nieźle bawił. I fajnie, że Fuller, bez względu na to co myślę, o tym jak promuje on ten serial, udostępnił to zdjęcie.

   Usuń
  6. Taaak ... B. Fuller ma u mnie maleńki plusik za udostępnienie tego zdjęcia:)

   Usuń
  7. Ode mnie też, bardzo malutki ;-)

   Usuń
 2. Kate, po obejrzeniu filmiku poniżej dodała bym "ALEŻ ON MA PIĘKNE CIAŁO".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To też, o czym gdzieś tam wiedziałyśmy ;-) ale teraz to baaardzo widać.

   Usuń
 3. Kocham te dwie pary oczu smoczek ma takie smutne jakby miał się zaraz rozpłakać a właściciel drugich wręcz przeciwnie. RA oczy się śmieją biję od nich taka pozytywna energia. Zakochałam się w tym zdjęciu. Pozdrawiam Paula

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A wiesz Paulo, że dopiero po przeczytaniu Twojego komentarza przyjrzałam się baczniej oczkom małego smoka. :-) Niesamowicie słodkie jest to RA spojrzenie i teraz to zdjęcie dzielnie walczy o bycie tapetą w moim telefonie :-)
   Również pozdrawiam :-)

   Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.