sobota, 11 lipca 2015

Hugh Dancy i Richard Armitage….I jeszcze parę tweetów/zdjęć, bo nie mogłam się oprzeć i musiałam je tu umieścić. 
2 komentarze:

  1. Pierwsze zdjęcie cudne Hugh Dancy uśmiechnięty zainteresowany rozmówcą a Richard zamyślony jakby nieobecny zmęczony z pytaniem jak długo jeszcze będzie to trwać. Na ostatnim zdjęciu nie wiem czy on wskazuje na Freddie czy do niej strzela.Interpretacja wolna. Oczywiście nie mogło zabraknąć Pani Boland na takiej imprezie. Pozdrawiam Paula

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Na pierwszym zdjęciu Ryś dość sztywno siedzi, ale myślę, że to był ułamek sekundy i akurat zrobiono zdjęcie ( choć wygląda bacznie wszystko kontrolował :-)). Jego mina na ostatnim zdjęciu pozwala mi przychylać się do stwierdzenia, że strzela do niej. ;-) A pani Bolnad już opublikowała filmik, który znalazł się również na blogu. ;-)

      Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.