środa, 15 lipca 2015

Kolejne promocyjne zdjęcia serialu “Hannibal”.

Tym razem z odcinka 9 sezonu 3 tego serialu.

Źródło i więcej zdjęć:Farfarawaysite.com 

6 komentarzy:

 1. Jak tak będą wszystko pokazywać to zabraknie elementu zaskoczenia w postaci granej przez Richarda. Pierwsze zdjęcie skojarzyło mi się z zakładem karnym albo psychiatrycznym a dwa kolejne wiadomo że są z pracowni Reby. Na wszystkich trzech emanuje od niego nieufność w moim odczuciu. A w przypadku spotkania takiej osoby face to face można odczuć dyskomfort. Paula

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobnie jak Eve, uważam że pojawianie się tych fotosów to pewnego rodzaju oswajanie z tą postacią. Miałam podobne skojarzenia jeśli chodzi o pierwsze zdjęcie, i zastanawiam się, bo wygląda to na jakąś poczekalnię, czy Francis tu na kogoś czeka. I zgadzam się, że na wszystkich widać pewne wycofanie tej postaci.

   Usuń
 2. Niewątpliwą zaletą zdjęć jest ich jakość. Francis w powiększeniu robi wrażenie. Ale mam podobne obawy jak Paula. Choć z drugiej strony, Francis to tak szczególna postać, że "przyzwyczajenie się" do niej, może nie być takie złe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tej postaci w serialu poświęcono 6 godzin, więc myślę że sporo przed nami. I jak mówiłam wyżej zgadzam się z Tobą, po takich fotosach „łatwej” będzie spędzać z nim piątkowe wieczory.

   Usuń
 3. Tak mi się skojarzyło, że w tym trailerze Hannibal siedzi w więzieniu lub w czymś podobnym i Francis dzwoni do niego. Może właśnie umówił się na wizytę z dr Lecterem i czeka właśnie w tej poczekalni? Nie wiem ;> Moemi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawa koncepcja Moemi. :-) Chociaż z drugiej strony, jeśli Lecter byłby w więzieniu to raczej nie mógłby przyjmować pacjentów…ale serial jest tak pokręcony, że też nie wiem. ;-)

   Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.