wtorek, 14 lipca 2015

Kilka wysokiej jakości zdjęć promocyjnych serialu „Hannibal”.

Oczywiście ja wybrałam te z Richardem Armitage’em w roli Francisa Dolarhyde’a. Źródło i więcej zdjęć na Farfarawaysite.com.4 komentarze:

 1. Ja tymi zdjęciami rozpoczęłam dzisiejszy dzień (jakoś FB pasuje mi do kawy o 4:30^^) i przez to prawie się spóźniłam, bo każde zdjęcie trzeba było dokładnie obejrzeć. :D Dobrze, że ósmy odcinek (a także kolejne) coraz bliżej... :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli widzę Anushko, że całkiem fajnie rozpoczął Ci się dzień, choć dość wcześnie ;-) I również czekam na pojawienie się RA w tym serialu.

   Usuń
 2. Jak oglądałam te zdjęcia to nasunęła mi się myśl - jaki on skupiony na tym co robi. Precyzja w 100%. Pozwolę sobie Aniu po krótce z humorem opisać te zdjęcia mam nadzieję że się nie obrazisz : pierwsze kojarzy mi się z przyszywaniem guzika przez Francisa, Drugie to początki tworzenia historii swoich dokonań, Trzecie to pieczołowite zagłębianie się w temat, Czwarte znalazłem coś interesującego, Piąte oglądam historię swojego życia i ostatnie szóste nie słucham tego/ ciebie/wynocha z mojej głowy. Te ostatnie kojarzy mi się z Gollumem. Przepraszam jeśli komuś to się nie spodobało można mnie skarcić ale słownie Pozdrawiam Paula

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podoba mi się Twoje podejście do tych zdjęć Paulo:-) To takie swoiste oswajanie się z tą postacią. I przyznam się, że kiedy zobaczyłam pierwsze zdjęcie pomyślałam sobie, że Francis zegarek montuje, drugie skojarzyło mi się z krawiectwem ( może przez te wielkie nożyce), trzecie podobnie jak Tobie intensywne zagłębianie się w temat, czwarte- zaciekawienie na twarzy FD powoduje, że i ja chętnie spojrzałabym mu przez ramię. Z piątym jak również z szóstym możesz mieć rację.
   Również pozdrawiam :-)

   Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.