środa, 10 grudnia 2014

Ostatnia premiera trzeciej części Hobbita.

Wczoraj, tj. 09/12/2014r. w Los  Angeles odbyła się ostatnia z premier filmu „Hobbit: Bitwa Pięciu Armii”. Niestety nie można było tego zobaczyć „na żywo”, co zostawię bez komentarza. Za to skupię się na paru zdjęciach mojego  naszego ulubionego aktora, Richarda Armitage’a z tego wydarzenia.Więcej zdjęć tutaj oraz tutaj.

Źródło zdjęcia Zimbio.com


Źródło zdjęcia:Zimbio.com

Źródło zdjęcia: Zimbio.com
Te ostatnie dwa zdjęcia szczególnie mi się podobają, więc nie mogłam się oprzeć pokusie, aby umieścić je tu w tak dużym formacie. 

2 komentarze:

  1. Dopiero dziś na "spokojnie":) oglądnęłam wszystkie zdjęcia - też te, do których podałaś link. Dzięki, Aniu. Naprawdę rozpieszczasz nas ostatnio. I zupełnie nie dziwi mnie dlaczego nie mogłaś oprzeć się pokusie ... dużego formatu.:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Cieszę się, że Rysia jest na tyle dużo, że możemy się nim nasycić. Napatrzeć na zapas. W tym drugim od końca Ryś jakby patrząc wszystko analizował, lubię to jego skupienie. A to ostatnie, no cóż będę musiała pokombinować aby tu na troszkę dłużej zostało. :-)

      Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.