czwartek, 4 grudnia 2014

Paryska premiera trzeciej części Hobbita.

Niestety nie można było tego zobaczyć na żywo, ale mając w pamięci londyńską premierę, może nie straciliśmy zbyt wiele. ;-) Za to fajnym wydarzeniem było twitterowanie z Thorinem (#AskThorin). A jeśli ktoś, tak jak ja nie był w stanie śledzić tego na bieżąco i nie zna języka francuskiego, to panie z RichardArmitageCentral spisały te tweety, jak również przetłumaczyły na język angielski i wielkie dzięki im za to. Całość można przeczytać tutaj.
Mnie ucieszyły zdjęcia zamieszczane podczas tej rozmowy, na których mój ulubiony aktor emanował dobrą energią.Chociaż, jak się okazuje podczas promocji Hobbita był również i moment lekkiego zmęczenia. ;-) 

8 komentarzy:

 1. Nie ma to jak sweetfocia (albo prawie;)) na tle Wieży Eiffla :D Chyba wszyscy to robią.
  Jestem pod wrażeniem skarpetek z przed- i ostatniego zdjęcia. Idealnie mój gust;D
  Robin

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To selfie dowodzi tego, że Ryś to normalny facet, i cieszy się z bycia w Paryżu, jak zapewne każdy z nas by się cieszył. Skarpetki fajne i owszem, ale żeby taki sposób odpowiedzieć na pytanie :-) Doprawdy uwielbiam jego dystans do siebie.

   Usuń
  2. Skarpetki mnie rozbroiły :D
   I jeszcze się ubawiłam, jak na konferencji Rysiek powiedział, że z Nową Zelandią kojarzy mu się pinot noir :D
   I zauważyłam, że p.Armitage ma takie samo podejście do gotowania, jak ja :)
   Jeannette

   Usuń
  3. Ale chyba jajecznicy jak on ( o czym tu kiedyś mówiłyśmy ) w mikrofalówce nie robisz?;-)
   Myślę, że Ryś naprawdę spędził wspaniały czas w Nowej Zelandii i to nie tylko ze względu na pinot noir ;-)

   Usuń
  4. Ja w ogóle nic nie robię w kuchni, jeśli mnie okoliczności nie zmuszają - nie cierpię gotować ;). Za to uwielbiam jeść :)). Mogę zmywać, to mi nie przeszkadza ;)
   Btw - jajecznica w mikrofalówce? Nic o tym nie wiem...
   Jeannette

   Usuń
  5. Nasz Ryś bardzo praktyczny jest, więc jajecznicę w mikrofali robi/ robił ;-) A jeśli chcesz poczytać, to rozmawiałyśmy o tym tutaj
   http://zrysiowana.blogspot.com/2013/12/hobbit-pustkowie-smauga-materia.html?showComment=1388270906535#c2924907254747062262

   Usuń
  6. Dzięki, właśnie liczyłam na to, że mi podsuniesz jakiegoś linka ;-)
   Jeannette

   Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.