niedziela, 7 grudnia 2014

Wywiad z Richardem Armitage'em podczas ComicCon Experience (CCXP).Co mnie zainteresowało w tym wywiadzie to to, że pan Armitage ponownie wspomniał o swoich nowych projektach (o jednym z nich poinformował podczas "twitterowania z Thorinem"). Pierwszy z nich ma być filmowany w Irlandii i ma to być prawdziwa historia osadzona pod koniec 1800 roku, a drugi “Pilgrimage” (“Pielgrzymka”), jedenastowieczna historia o powrocie z krucjaty do Rzymu wraz z świętą relikwią i w projekcie tym będzie mówił w języku starofrancuskim. Ciekawych informacji o tym drugim projekcie możecie przeczytać tutaj.

A poza tym widać, że w Brazylii mój nasz ulubiony aktor całkiem nieźle spędza czas. ;-)14 komentarzy:

 1. Zazdroszczę tej koszulki, też chcę brazylijską 10-tkę ze swoim nazwiskiem! :-)
  Jeannette

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba nie każdy może mieć brazylijską koszulkę z nr10 ;-)

   Usuń
  2. No i dobrze - na to trzeba sobie zasłużyć ;)
   Jeannette

   Usuń
  3. Rysiek - Kanareczek:)
   Czyżby nowa skórzana kurteczka? Kolejna? Któraż to już? Rysiek ma ich już chyba całą szafę - w niektórych pojawi się tylko z raz czy dwa - może pożyczone:)
   Ryś w historii z XI wieku to bardzo obiecująca opcja - wprawdzie na powtórkę skórzanego wdzianka Guy'a nie liczę, bo raczej o realia epoki zadbają, ale będzie można Ryśka w jeszcze innej odsłonie zobaczyć.

   Usuń
  4. Obiecujące te plany. :) Historia z początków XIX w. i do tego filmowana w Irlandii - czyżby opowieść o burzliwych dziejach wyspy w tym okresie? Drugi projekt to trochę powrót do przeszłości - też czasy Jana bez Ziemi. Zosiu, nie liczyłabym na wdzianko typu Sir Guy.:)

   Usuń
  5. Też mam takie wrażenie Zosiu, że to nowa, śliczna Ryśkowa skórzana kurteczka. Chociaż mam wrażenie, że ładniej mu w czarnych skórzanych wdziankach. ;-) A może to kwestia przyzwyczajenia, czytaj tęsknoty za sir Guy’em. :-)
   Co do jego nowego projektu, to jednak trudno mi sobie wyobrazić RA jako mnicha :D ( sorry RA:*)

   Usuń
  6. Tak, myślę że wdzianko sir Guy raczej mu się nie przyda. Ale fajnie, że będzie wiosną kręcił film w Europie.:- )

   Usuń
  7. Aniu, ja już mam przed oczami RA w brązowym habicie z kapturem na głowie i wygląda to super :D
   I bardzo podoba mi się ta brązowa kurtka :)
   Jeannette

   Usuń
  8. No wiesz, Jeannette w mojej wyobraźni też Ryś w habicie wygląda super ( bo włącza mi się mój obiektywizm) ale również jakimś dziwnym trafem pojawia się uśmiech na twarzy. ;-)

   Usuń
  9. To chyba coś takiego jak u mnie, kiedy widzę Thorina w koronie ;)
   Jeannette

   Usuń
  10. Czyli się rozumiemy :-)

   Usuń
  11. A jakże :-)
   Jeannette

   Usuń

Nadrzędną zasadą tego bloga jest szacunek dla pana Armitage’a, dla autorki bloga, jak również dla komentujących, którzy pozostawiają tu komentarz. Zostawiając swój komentarz zobowiązujesz się postępować zgodnie z tą zasadą. Autorka bloga zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza, który wg jej uznania będzie naruszał powyższe zasady.